Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Minik sultanlar ara vermiyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, voleybol branşında düzenlediği yaz spor okulu çerçevesinde geleceğin bayan milli takım voleybolcularını yetiştiriyor

Giriş Tarihi: 30.7.2014
Büyükşehir Belediyesi tarafından yaz spor okulları kapsamında verilen voleybol eğitimi devam ediyor. Muratpaşa Lisesi spor salonunda 7-14 yaş arası kızlardan oluşan 'minik sultanlar', 4 ayrı akademisyen antrenör gözetiminde voleybol eğitimi alıyor.

DENEYİMLİ ANTRENÖRLER

Asıl hedeflerinin öğrencilere sporu ve özellikle voleybolu sevdirmek olduğunu belirten baş antrenör Mustafa Serhat Ünal "Sporcu adaylarının daha düzenli ve disiplinli yaşamları yanında, sosyal ve okul yaşamlarında daha başarılı olmaları için antrenörlerce minik sporcuların durumları yakinen takip edilerek gelişimlerine katkı sunuyoruz. Yaz ayları boyunca verilecek olan eğitim sonunda yetenekli öğrencilerimiz ailelerin uygun görmeleri durumunda önce okul takımlarına daha sonra da spor kulüplerine kazandırılarak lisans sahibi oluyorlar" açıklamasını yaptı. Mustafa Serhat Ünal'ın sorumluluğundaki yaz okulunda Hikmet İnançlı, Ozan Öztürk, Neslihan Taş ve Ayda Yavuz antrenör olarak görev yapıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Minik sultanlar ara vermiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN