Bayram tatilinde 34 ve 06 baskını

Giriş Tarihi: 31.7.2014

Antalya'da 34 ve 06 plakalı araçlar 07 plakanın önüne geçti. Kentin dünyaca ünlü Konyaaltı Plajı'nda 07 plakalı araçları görmek zorlaştı

Ramazan Bayramı'nı güneyde geçirmek isteyenler, Antalya'ya akın etti. Turistlik kentte 34 ve 06 plakalı araçlar 07 Antalya plakalı araçların sayıca önüne geçti. Kentin dünyaca ünlü Konyaaltı Plajı'nda ise yabancı plakalı araçların çokluğundan 07 plakalı araç görmek zorlaştı.

SAHİL BOYUNCA TATİLCİ ARACI
İstanbul ve Ankara gibi illerden tatil için gelenlerin çokluğu kent trafiğinde kendisini net olarak gösterdi. Kent merkezinde 34 ve 06 plakaları başta olmak üzere yabancı plakalı araçların çokluğu dikkati çekti. Konyaaltı Plajı, İstanbul, Ankara ve diğer illerden gelen araçlar ile dolup taştı. 7 kilometrelik sahil bandında boş yer kalmazken, 07 plakalı araç görmek imkansızlaştı. Kente görev yapan trafik polisleri ise ilk kez böyle bir manzara ile karşılaştıklarını belirtti. Trafik polisleri, "Kentin yerlisi yaylalara ve iç bölgelerdeki yakınlarına gitti" diye konuştu.

07 PLAKALAR AZINLIKTA KALDI
İstanbul ve Ankara başta olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanından bayram tatilcileri kente gelince 07 plaka azınlığa düştü. Vatandaşlar, 'Caddelerde ve trafikte kendimizi Antalya'da değil de İstanbul ve Ankara'da gibi hissediyoruz" diyerek hayretlerini dile getirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bayram tatilinde 34 ve 06 baskını
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN