Bu bize yakışmıyor

Türkiye'nin en güzel kumsalı Olympos Plajı'ndaki çirkin seyyar satıcı görüntüleri dünyanın dört bir yanından gelen turistlerin tepkisini çekiyor

Giriş Tarihi: 31.7.2014
Antalya'nın dünyaca ünlü yeşil ile maviliğin iç içe geçtiği aynı zamanda sit alanı olan Olympos Plajı'ndaki seyyar satıcı görüntüleri tepkiyle karşılanıyor. SİT alanı olduğu için girişi ücretli olan plajdaki çirkin seyyar görüntüsü görenleri hayrete düşürüyor. Midye satan seyyar satıcı önce ayak parmak arasını eliyle temizliyor, o elleri ile dünyanın dört bir yanından gelen turistlere midye satıyor. Sabah plaja girişte tatilciler kişi başı 5 TL ödemesine rağmen seyyarlara kimse bir şey söylemiyor. Seyyar satıcılar işportacı, hurdacı görüntüsü ile Olympos'un cennetten bir köşe imajını yerle bir ediyor. İşin en kötüsü ise plajın sahipsiz olması. Yaşanan bu çirkin görüntüye dur diyecek kimse yok.

GÜN BOYU TACİZ VAR

Simit satan seyyarlar gün boyu sıcakta terleyince tişörtlerini çıkartarak simitlerin üzerine örtüyor. Daha sonra seyyarlar cennet plajdaki dünyanın ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen yerli ve yabancı turistleri simit, midye, mısır, bira ve cola almaları için taciz ediyor. Taciz akşama kadar sürüyor.

VALİLİK EL KOYSUN

Dünyanın en güzel plajları arasında olan bir yerin seyyar satıcıların kontrolünde olmasına anlam veremediklerini belirten tatilciler, "Midyeci gözümüzün önünde önce parmak aralarındaki taşları çıkartıp ayak temizliği yaptı. Ardından aynı elleri ile midye satmaya devam etti. Bu duruma valilik el koymalı. Seyyarların girişine kesinlikle izin verilmemeli" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu bize yakışmıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN