Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çavuşoğlu Akseki'ye yeni müjdeler verdi

Giriş Tarihi: 31.7.2014

AB Bakanı Çavuşoğlu, Aksekililere Başbakan Erdoğan'ın selamını iletti. İlk müjdeyi su sorunu ile ilgili veren Bakan Çavuşoğlu, hızlı tren projesinde ise ihale aşamasına gelindiğini söyledi

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti Akseki ilçe teşkilatı ve Akseki Belediyesi'ni ziyaret etti. Akseki kavşağında konvoylar eşliğinde karşılanan Çavuşoğlu, AK Parti Akseki ilçe teşkilatında partilileri ile buluştu. Çavuşoğlu, Toroslar'da büyüyen biri olarak Akseki ve İbradı bölgesine önem verdiklerini söyledi. Yoğun çalıştıklarını anlatan Çavuşoğlu, özellikle Avrupa Birliği müzakere sürecinde büyük çaba sarf ettiklerini söyledi.

BAŞBAKAN'DAN SELAM

Akseki Belediyesi'ne geçen Çavuşoğlu, yeni Belediye Başkanı Mustafa İsmet Uysal'ı kutlayarak görevinde başarılar diledi. Başbakan'ın İstanbul'da Aksekili dostlarının çok olduğunu, bu yüzden bölgeye önem verdiğini ve Başbakanın selamını getirdiğini ifade eden Çavuşoğlu, Akseki'de çok hayırsever iş adamı ve vatandaşların olduğunu onlara şükran borçlu olduklarını söyledi. AK Parti belediyeciliği ile Akseki'nin iyi bir fırsat yakaladığını belirten Çavuşoğlu, başkan ve meclis üyelerinin güzel kararlar alarak güzel işler yapacağına inandığını söyledi.

SU SORUNU KALMAYACAK
Akseki'de yaşanan su problemini bildiğini dile getiren Çavuşoğlu, "Büyükşehir Belediye Başkanımızla bu sorun en kısa zamanda çözülecektir. Akseki ve 13 köye su götürecek proje, inanıyorum ki en kısa sürede hayata geçirilecektir. Yine ilçemizdeki Göktepe hayalimizin de sonuna geldik. Kış aylarında kayak merkezi, yaz aylarında da yayla turizmi için çabalarımızı sürdürüyoruz. Yine Antalya- Alanya ve ardından Konya'ya bağlanacak hızlı tren projesi hazırlandı. Bu büyük projenin ihalesi de kısa zamanda yapılacak" açıklamasını yaptı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çavuşoğlu Akseki'ye yeni müjdeler verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN