Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Serikli Başkan CHP'yi topa tuttu

Giriş Tarihi: 17.8.2014
CHP Serik Kadın Kolları Başkanı Hülya Sözen partisinden istifa ettiğini bildirdi. Sözen, "İlçe başkanıyla paylaştığımız hiçbir proje hayata geçirilmesi konusunda tek bir destek bulamamıştır. Hatta kadın kolları olarak yok sayıldık" dedi.

AMATÖR ÇALIŞMA

CHP İl Başkanı Devrim Kök'e ağır eleştirilerde bulunan Sözen, "İl başkanının tüm ilçelerde tabanına danışmadan başkan adaylarını belirlemesi, ilçelerde kendine yakın isimleri listenin iyi yerlerine koyması partideki adalet kavramını tartışılır hale getirmiştir. İl örgütünün desteklediği meclis üyelerinin farklı partilere geçişleri çok açıktır ki il yönetiminin iflası anlamına gelmektedir" dedi.

PARALEL YAPI İŞBİRLİĞİ

CHP Genel Merkezi'nin Gülen Örgütü ile yaptığı iş birliğinin büyük bir hata olduğuna değinen Sözen, "Doksan yıllık bir parti ilkelerini, ideallerini ve tarihi misyonunu yok sayarak bir nevi cemaatin üflediği adayı çıkartarak kendilerinin ve partinin sonunu hızla hazırlamaktadırlar. Son seçimlerde iktidar partisi AK Parti ve hatta HDP, CHP'den çok daha ilkeli bir tutum sergileyerek kendi tabanlarına daha saygılı kalmışlardır" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Serikli Başkan CHP'yi topa tuttu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN