4 ayda 20 milyonluk yatırım yapıldı

Giriş Tarihi: 22.8.2014

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Akaydın yönetiminin Antalya'ya son 1 yılda yapamadığı yatırımı 4 ayda sadece ilçe ve köylere gerçekleştirdi

Antalya Büyükşehir Belediyesi Korkuteli ilçesi Taşkesiği ve Başpınar köyleri ile Sülekler Yaylası'nda 17 kilometrelik asfalt çalışması başlattı. Büyükşehir Belediyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir, Korkuteli Koordinatörü Hüseyin Karaceliloğlu, Taşkesiği köyünde devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

EN FAZLA KORKUTELİ'YE

Büyükşehir Belediyesi'nin ilçe ve köylere 4 ayda 20 milyon liralık yatırım yaptığını açıklayan Akdemir "Önceki Büyükşehir yönetiminin yatırımlarına baktım, son bir senede Antalya'ya bu kadar yatırım yapılamamış. Akaydın yönetiminin Antalya'ya 1 yılda yapamadığı yatırımı biz 4 ayda ilçelerimize yaptık" dedi. Korkuteli'nin en fazla yatırım yapılan ilçe olduğunu ifade eden Akdemir, "Korkuteli'ye 4 ayda yaptığımız yatırım 7 milyon lirayı buldu. Büyükşehir Yasası olmasaydı bu hizmetlerin gelme şansı çok zayıftı. Büyükşehir Yasası'nı eleştirenler, bu yasanın ne kadar doğru olduğunu artık görüyor" dedi.

70 KİLOMETRE

Korkuteli Koordinatörü Hüseyin Karaceliloğlu da, Korkuteli'nde 4 ayda 70 kilometre asfalt çalışması yapıldığını söyledi. Yıllardır bekledikleri hizmete Büyükşehir Yasası ile kavuşmanın sevincini yaşayan muhtarlar ve köylüler kurban keserek, çalışmaların kazasız şekilde tamamlanması için dua etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
4 ayda 20 milyonluk yatırım yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN