Yok mu artıran?

Giriş Tarihi: 7.9.2014

Antalyaspor'un yeni sezondaki ilk maçına bir hafta kaldı ancak kombine kart satışlarından gelen rakam Antalya'ya hiç yakışmadı

Geçen yıl Süper Lig'e veda etmesine rağmen oluşturduğu kadroyla iddiasını ortaya koyarak şampiyonluğu hedefleyen Antalyaspor'da, kentten beklenen ilgi neredeyse yok denecek kadar az. Yaklaşık 1 ay önce başlanan kombine kart satışlarından gelen rakamlar yönetimin de camianın da moralini bozdu. Özellikle sezon öncesi yönetimin sıcak paraya ihtiyacı olduğu dönemde gelmese beklenen maddi kaynağa, ilgisizlik nedeniyle ulaşılamadı.

SADECE 50 KOMBİNE

Antalyaspor'un 2014-2015 sezonu tüm maçlarını kapsayan kombine kartını bugüne kadar edinenlerin sayısı sadece 50'de kaldı. Satılan 50 kombine kartın 27 tanesi Ceysu Maraton Tribünü'nden, 19 tanesi Adopen Kale Arkası Tribünü'nden ve 4 tanesi de Rixos Numaralı Tribün'den gerçekleşti. .

FİYATLAR YARI YARIYA

Dünden itibaren fiyatlarda indirime giderek çözüm bulmaya çalıştı. Adopen Kale Arkası kombine kartları 75 TL'den 50 TL'ye, Ceysu Maraton Tribünü kombine kartları 200 TL'den 100 TL'ye ve Rixos Numaralı Tribün kombine kartları ise 500 TL'den 250 TL'ye indirildi. Kombinelere kredi kartına 6 taksit yapılacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yok mu artıran?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN