Korkuteli'de yine köpek katliamı

Giriş Tarihi: 13.9.2014

Daha önce Korkuteli Belediyesi'nin sokak köpeklerini zehirlediği iddiasının ardından bu kez de 8 köpek sokak ortasında öldürülmüş olarak bulundu

Antalya'nın Korkuteli ilçesi Sanayi Sitesinde bulunan 8 sokak köpeği kimliği belirsiz kişi veya kişilerce zehirlendi. Zehirlenen köpekler sabah saatlerinde temizlik işçileri tarafından bulundu. Duruma tepki gösteren vatandaşlar, yetkililerin konuyla ilgili çalışma yaparak köpekleri zehirleyenleri tespit etmesini istedi.

PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIZ

Korkuteli'de yaşanan köpek zehirlenmelerinin çoğalması nedeniyle ilçede bulunan hayvanseverler de tepkilerini dile getirip, "Bu işin peşini bırakmayacağız. Sokak hayvanlarını zehirleyen şahısların kim olduklarının bulunması için gerekli olan yerleri harekete getireceğiz" diye konuştular.

BAŞKAN SÖZÜNÜ TUTSUN

Geçtiğimiz aylarda da Korkuteli Belediyesi tarafından zehirlendiği iddia edilen köpekler nedeniyle hayvanseverler ülke çapında çok sert tepki göstermişti. Korkuteli ilçesinde bir hayvan barınağı olmaması nedeniyle köpeklere karşı yapılan bu saldırıların giderek arttığını ifade eden vatandaşlar, Belediye Başkanı Hasan Gökçe'nin vermiş olduğu sözü tutmasını istediler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Korkuteli'de yine köpek katliamı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN