Türkiye'nin en iyi haber sitesi

BAİB standı ilgi odağı

Giriş Tarihi: 17.9.2014

Rusya Federasyonu'nun ABD ve AB ülkelerine uyguladığı ambargo nedeniyle harekete geçen ihracatçılar 23. Moskova Fuarı'nda stant açarak ilgi topladı

Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB), Rusya'nın başkenti Moskova'da düzenlenen World Food Moscow Fuarı'na katıldı. Bu yıl 23. kez düzenlenen fuarda stant da açan BAİB, Antalya, Burdur ve Isparta illerinin ihracata yönelik yaş sebze meyve ürünlerini tanıttı. BAİB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Satıcı, BAİB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hakkı Bahar, BAİB Yönetim Kurulu Üyesi Ali Demir ve BAİB Genel Sekreteri Fisun Evrensevdi Pektaş, BAİB'i temsilen fuara katıldı.

OLUMLU DÜŞÜNCELER

BAİB standını ziyaret eden katılımcılar, Antalya, Burdur ve Isparta'nın yaş sebze meyve üretimi ile yaş sebze meyve ihracatı potansiyeli hakkında bilgilendirildi. Batı Akdeniz'den ithal etmek istedikleri ürünler ile ilgili teknik bilgileri alan Rus ziyaretçiler, bölge açısından büyük önem taşıyan olumlu düşüncelerle stanttan ayrıldı. Rusya Federasyonu'nun ABD ve AB ülkelerine uyguladığı ambargonun ardından fuara katılan BAİB, bölge ihracatının gelişmesi adına önemli adımlar attı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
BAİB standı ilgi odağı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN