Baroda seçim heyecanı

Antalya Barosu'nda seçim heyecanı başladı. Mevcut Başkan Alper Tunga Bacanlı ile geçen seçimde de aday olan Hasan Uğur yarışacak

Giriş Tarihi: 18.9.2014
Antalya Barosu'nda seçim yarışı başladı. 11-12 Ekim tarihlerinde yapılacak olan seçim için şu ana kadar iki grup adaylığını açıkladı. Mevcut Başkan Alper Tunga Bacanlı ve ekibi "Güçlü Baro! Öncü Baro!" sloganı ile yola çıktı. Hasan Uğur ve ekibi ise, "Müdafaa- i Avukat" sloganı ile seçime hazırlanıyor. 3 bin avukatın oy kullanacağı seçimler için adaylar son sürat çalışıyor. Bu seçimde ilk kez Soner Ustaoğlu da bağımsız yönetim kurulu üyesi adayı oldu.

BACANLI'NIN EKİBİ

Mevcut Başkan Bacanlı'nın yönetim listesinde Esin Kurt Çelik, Servet Açıkalın, Sedat Alp, Mehmet Seçkin Arkan, Süleyman Akıncı, Burak Can, Ertuğrul Hüseyin Yeşildal, Alper Köleoğlu, Abdurrahman Öztekin ve Can Ercan bulunuyor.

HASAN UĞUR'UN EKİBİ

Diğer aday Hasan Uğur'un ekibinde ise Güler Yılmaz Birol, Polat Balkan, Hüseyin Geçilmez, Şebnem Ülkü Yılmaz, Fulya Durak, Lider Tanrıkulu, Ahmet Orhun, İsmet Hancı, Ertuğrul Yeşildal ve Can Ercan yer alıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Baroda seçim heyecanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN