Kumluca için el birliği sözü

Giriş Tarihi: 27.9.2014
AK Parti Antalya Milletvekili Sadık Badak, Kumluca Belediyesi'ni ziyaret ederek Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, meclis üyeleri ve belediye birim müdürleriyle bir süre görüştü. Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya ile makamında bir süre görüşen Badak, parti teşkilatları belediyeleri ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunduklarını söyledi.

BAŞKAN DESTEK İSTEDİ

Kumluca Belediye Başkanı Çetinkaya, yerel seçim öncesi halka bazı projeler hakkında söz verdiklerini ifade eden Çetinkaya bu projeler hakkında Badak'tan destek istedi.

SÜREKLİ TARIM İÇİN

Başkan Çetinkaya "İlçemizde yapılmasını planladığımız gölet projelerimiz var, bunlardan iki tanesi yapıldı ve hizmet veriyor. Ancak geriye kalan 9-10 gölet projemizi de hayata geçirebilirsek, yılın 8-9 ayı tarım üretimi gerçekleştirdiğimiz ilçemizde 12 ay sürekli tarımsal üretim yapmış olacağız. Bu da bölgemizin kaderini bir kez daha değiştirecek ve ilçemiz tarım konusunda sahip olduğu önemini arttıracaktır" diye konuştu. AK Parti Antalya Milletvekili Badak da, Kumluca'da yapılması planlanan hizmetlerin son derece güzel, ilçe ve ülke ekonomisine uzun yıllar katkı sağlayacak projeler olduğunu söyledi.

TARIMA KATKI KOYACAK

AK Parti Antalya Milletvekili Badak, "Gerçekten yapılması gerekenler, hazırladığınız projeler çok güzel projeler. Bu projelerin özellikle tarıma sağlayacağı katkılar göz önüne alındığında biran önce faaliyete geçilmesi gerektiğini düşünüyorum. Türkiye'nin tarımsal alanda milli gelirini arttıracak çalışmalar yapmalıyız. Ben bu talepleriniz konusunda gerek bakanlıklarda, gerekse ilgili genel müdürlüklerde çalışmalar yapacak ve konuların takipçisi olacağım. Bu konuda elbirliği yapacağız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kumluca için el birliği sözü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN