Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Keçiören’de otobüs gençler için tur atacak

Giriş Tarihi: 18.5.2020 ABONE OL
Keçiören’de otobüs gençler için tur atacak
KEÇIÖREN Belediyesi, Milli Mücadele'nin 101'inci yıldönümünün kutlanacağı 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'nda koronavirüs engelini ortadan kaldırarak gençlerle birlikte çeşitli etkinlikleri online ortamında yapılacak. Keçiören'in 51 mahallesini gezecek olan üstü açık otobüste de 'Çırpınırdı Karadeniz' eseriyle gönüllerde taht kuran Azerin sahne alacak ve Keçiörenlileri selamlayacak. İlçedeki 19 Mayıs kutlamaları programı şöyle:
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok sosyal medya hesapları Facebook, Twitter ve Instagram üzerinden saat 10.00'da başlayacak olan canlı yayınla milli mücadeleye ilişkin duygu ve düşüncelerini dile getirecek. Telekonferans yöntemiyle sporda ve okullarında başarılı olan 6 gençle sohbet de edecek.
Keçiören Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi Anıtkabir'de Gençliğe Hitabeyi okucak.
Yarışmalar belediyenin kurumsal sosyal medya hesapları üzerinden canlı yayınla gençlere ulaştırılacak.
KEDEM öğretmenleri Fazıl Hüsnü Dağlarca'ya ait 'Işıldar da Yeraltı Yıldızları' şiirini, öğrenciler ise 'Sığmıyordu', 'Gece Bayrak Su' ve 'Buz' şiirlerini okuyacak.
Keçiören Belediye Konservatuarı öğrencileri de 'Hoş Gelişler Ola' marşını icra ederek Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e ithafta da bulunacak.
Keçiören Belediyesi Şehir Tiyatrosu oyuncularından Mesut Kuşçu'nun kaleme aldığı oyun ile yine Şehir Tiyatrosu oyuncularının sahneleyeceği 'İstiklal Yolunda' draması sahnelenecek.

ARKADAŞINA GÖNDER
Keçiören’de otobüs gençler için tur atacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA