Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çalışan anneler zamanı doğru yönetirlerse...

Çalışan annenin hayatında zaman dengesizlikler olabilir. Kalıcı dengesizlikleri önlemek için olarak “ben kimim” sorusunun yanıtını bulmalıyız. Tek bir cümleyle anlatmak gerekirse çalışan annelik rolünde yapabileceklerinizden ve yapamayacaklarınızdan emin olmalısınız. Bu, her anneye göre değişir. Bizi dengesiz kılan başkalarına veya topluma göre bakıp konumlanmaya çalışmamızdır. Kabul, şükür, kendini bilmek, doğru işi seçmek, istediğin hayatı yaşamak ve hayalleri bütünsel çerçevede düşünerek dengeyi buluyoruz. İşte bu sebeple kendi kendinin koçu olmak önemli; böylece dengenizin sizdeki karşılığını öğrenebilirsiniz.

Giriş Tarihi: 14.9.2018 19:43 Güncelleme Tarihi: 19.9.2018 11:47
Çalışan anneler zamanı doğru yönetirlerse...

ÇALIŞAN ANNELERİN HAYATA EŞE İŞE HOBİLERE AYNI ANDA YETİŞMESİ MÜMKÜN MÜ?

Mümkün. Hayata yetişmek, bir şey kaçırıyorum duygusundan gelir. Çalışan annenin dengesi her iki rolünde de istediği hayatı inşa etmekten geçiyor. Ben de evli, yoğun çalışan, spor yapan, hobilerine vakit ayırabilen biriyim. Her konuda mükemmel olmak
zorunda değiliz. Üreten, katkı sunan, bunları yaparken de kendinden ödün vermeden yaşamın içinde kalan özgün, özgür ve özgüvenli kadınlardan söz ediyorum.

ARKADAŞINA GÖNDER
Çalışan anneler zamanı doğru yönetirlerse...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN