Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yeni yılda bütün burçlar şanslı!

2011'de yıldızlar burcunuza neler vaat ediyor? Ünlü astrologların yorumlarına bakılırsa, 12 burç için de iyi bir yıl, yeter ki dikkatli olalım!

Giriş Tarihi: 1.1.2011
ÖNER DÖŞER (ASTROLOG)
Ateş grubu burçları ilerleyecek
Ateş elementi burçlar; Koç, Aslan ve Yay, daha hızlı ilerleyebilecekleri bir sürece giriyor. Cesaretli ve atak davranmak, kazandıracak.
Koçlar, kişisel gelişim ve her türlü girişimlerinde başarı elde edecek.
Aslanlar, yurtdışı seyahatler, eğitim ve yayıncılık alanlarında başarı elde edebilir.
Yaylar, aşk ve çocuklarla ilgili alanlarda şanslılar; yaratıcılığı daha güçlü ortaya koyabilecekleri işlere yönelmeliler. Toprak elementi burçlar
Boğa, Başak ve Oğlak, yeniden yapılanma, mücadele ve güçlenme dönemindeler.
Boğalar, yılın ilk yarısında kendi içlerine dönüp, ne yapacaklarına karar verecek. Yılın ikinci yarısında iş ve para konularında daha şanslılar.
Başaklar, ortaklaşa işlerden kazanç elde edebilecekleri bir dönemdeler.
Oğlaklar, daha mücadeleli ama geliştirici bir sürece girdi. Hava elementi burçlar;
İkizler, Terazi ve Kova, sosyal alanda ve ilişkilerde hareket kazanacakları bir yıla giriyorlar.
İkizler, arkadaşlar ve sosyal çevreden yana şanslı olacakları, iş kazanımları elde edebilecekleri bir süreç içinde.
Teraziler, aşk ve ilişkilerden yana şanslılar. Mesuliyet almak ve gerçekçi olmak, ortaya ürün koymaları gereken bir yıldalar.
Kovalar, yeni şeyler öğrenecekleri, bilgilerini daha çok kişiyle paylaşacakları aktif bir yıla giriyorlar. Su elementi burçlar; olan
Yengeç, Akrep ve Balık ise daha ziyade ruhsal alanda gelişim yakalayacaklar. İş ve kariyerle ilgili konularda yaratıcılık ve vizyon genişlemesi deneyimleyecekler.
Yengeçler, iş ve kariyer alanında yenilenme, gelişme yakalayabilir. İlişkiler ciddiye dönüşebilir, aile mesuliyetleri alınabilir.
Akrepler, iş ve çalışma hayatında başarı yakalayabilir, sağlıkta şanslılar.
Balıklar, parasal konularda şanslı, ama bu alanda önemli hayat deneyimleri de yaşayacaklar.

EREN HATTATOĞLU (ASTROLOG)
Bu yılın yıldızı Koçlar
Koçlar, haziran ayına kadar hayatlarının fırsatıyla karşılaşabilir. Aşk, seyahat, ev ya da çocuk sahibi olmak, kariyer başarısı gibi büyük hayalleri gerçek olabilir. Yılın ikinci yarısı ise para bakımdan fırsatlarla dolu olacak. 2011,
Boğaların hazırlık yılı. Haziran ayından sonra nisan doğumlu
Boğalar, 2012'nin tamamında ise tüm
Boğalar, en güzel yıllarından birini yaşayacak. Yazın başlayan tutulma serisi,
İkizlerin
hayatında önemli değişikliklere neden olacak. Gelir kaynakları değişimini tamamlamak üzere, bundan sonra evlilik, iş ortaklığı gibi birebir resmi ilişkilerinde bitişler ve yeni başlangıçlar olacak. 2011,
Yengeçlerin
kariyerlerinde en başarılı yıllardan biri olabilir. Hızla yükselebilir, basında, çalıştıkları sektörde isimleri duyulabilir.
Aslanlar, 2003'ten beri maddi konularda büyük tutarsızlıklar yaşadı, mart ayından sonra bir daha hayatları boyunca benzer iniş çıkışlar yaşamayacaklar. Yılın ilk yarısında bol seyahat imkânı, daha sonra iş hayatlarında başarı var ve bu eğilim 2012'nin tamamında devam edecek. 2011'de
Başakların maaşı artmayacak ama hisse, miras, nafaka, kredi, sigorta gibi ortak kaynaklardan büyük miktarda paralar alabilirler. Yıl sonunda yorulacak, ama çok güçlü bir pozisyonda olacaksınız.
Teraziler,
2011'de hayatlarını yeni baştan inşa edecek ve eskisinden çok daha sağlam bir temel kuracaklar. Bu hiç de kolay olmayacak ve başladıkları her ne ise çok yavaş ilerleyecek ama uzun yıllar devam edecek.
Akrepler, yılın ilk yarısında işlerinde şanslılar; sürprizler, yeni proje ve görevler uzun vadede büyük başarı getirecek. İş yerinde mutlular. Yılın ikinci yarısından itibaren evlenecekleri kişiyle tanışabilir, evlenebilir ya da iş ortaklığı kurabilirler.
Yayların evleri, yaşam tarzı ve anne baba ilişkilerindeki iniş çıkış ve kötü sürprizler sona eriyor. Mart ayından itibaren istikrarlı bir dönem başlıyor.
Oğlaklar son iki yılda büyük değişimler yaşadı; ocak ve temmuz aylarındaki tutulmalar, henüz değişmeyenlere dönüm noktası olaylar getirecek.
Kovalar, zor bir dönemi mart ayından itibaren geride bırakıyor. Yaz aylarından itibaren yeni bir aşk başlayabilir, devam eden bitebilir veya ilişkide yeni bir seviyeye gelinebilir.
Balıklar, 2011'de büyük miktarda paralar kazanabilir. Fırsatlar sürpriz bir şekilde karşınıza çıkacak. Aynı zamanda aylık ödemeleri yüksek olan maddi bir yükün altına girebilirler.

FİLİZ ÖZKOL (ASTROLOG)
Sürpriz evlilikler olabilir
Yeni yıl, Koçlara verimli bir şans tablosu sunuyor. Başarılarının yüksek olacağını müjdeleyebiliriz. Eşleri ve sevgilileriyle mutluluklarını pekiştirecekler. Arkadaşlık ve dostlukların kararlı burcu
Boğalar, bu yıl ufuklarını genişletecek. Varlıklı olacakları bir yıla giriyorlar.
İkizler, ani değişimlere hazır olmalı. Maddi olanakları genişliyor. İşlerini yenileyebilir, varlıklı bir evlilik yapabilirler. Zor yıllar geçiren
Yengeçler, ödülü çoktan hak etti. Verdikleri savaşlardan yoruldular ama asla yılmadılar. Artık kendileriyle övünebilirler. Güçlü enerjileriyle ortaya çıkabilirler. Sürpriz evlilikler gündeme gelebilir, radikal değişimler olabilir. 2011
Aslanlara
sağlık ve form getirecek. Yaşamı, yeniden düzenleyecekler. Arzuladıkları istikrara kavuşacaklar.
Terazilerin kişisel çabaları, sonuç veriyor. Sosyal ilişkileri, önem kazanıyor. Yeni kişiler tanıyacak, belki de iş ve arkadaşlığı bir arada yaşayacaklar. Güçlü bir mantığa sahip olan
Akrepler, bu yıl dengelerini korumak için zorlanabilir. Her şeyiyle gizemli bir yıl onları bekliyor. Aşk duyguları, yine çok yoğun. Özgürlük ve sezgi burcu
Yay, sıkıntılı yıllardan sonra güçleniyor. 2011'de önemli bir proje üstünde çalışacaklar.
Oğlakları sosyal açıdan önemli gelişmeler bekliyor. Aşk ilişkileriyle ilgili yeni başlangıçlar söz konusu. Denge savaşları gündeme gelecek. 2011 yazında
Kovalar, daha sabit ilişkilerin özlemini duyacak. Gerçek aşkların kıyısına gelecek ve karar verme zorlukları yaşayacaklar .
Balıklar, yeni yılda dostluk kapılarını açacak. Amaçlarına uygun kişilerle tanışacaklar. Bu yıl, Jüpiter size finans sağlayacak çevreleri getirecek.

SU KARAKUŞ (ASTROLOG)
Teraziler sabretmeyi öğrenecek
2011'in ilk yarısı zor ama ikinci yarısında refah düzeyindeki yükseliş ve olumlu açılar tüm burçları mutlu kılacak. 2011'in en şanslı burçları Balık, Koç, Boğa, Oğlak, İkizler, Yay ve Yengeç. Fırsatları değerlendirebilirlerse, bu burçlar yaşam kalitelerini yükseltebilecek, para kazanacak, evlenebilecekler. Teraziler en fazla sabretmek ve zorluklarla baş etmek zorunda olan burç. 2011'de Teraziler, yeni yapılar kurabilecek ve iş, evlilik gibi bu yapıları uzun vadeli kılabilecekler, ancak bu süreç kolay olmayacak.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeni yılda bütün burçlar şanslı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN