Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu hafta sizi neler bekliyor?

Yöneticilik öne çıkıyor
20 Temmuz'da Merkür retrodan kurtuluyor. Güneş, Jüpiter ve Mars birlikte Yengeç'te hareket etmeye başlayacaklar. 22 Temmuz'da Venüs elementi, toprak burcu olan Başak burcuna geçiyor. 23 Temmuz'da Güneş Aslan burcuna geçiyor. Güç ve yöneticilik yönlerimiz önem kazanıyor. Bazılarımızın koşullar yüzünden başı ağrıyabilir. Mantıklı ve akılcı yaklaştığımız konularda daha başarılı adımlar atacağız. Yaşamı sorguluyoruz...

21 Mart-19 Nisan


İŞİNİZE ODAKLANACAKSINIZ
KOÇ:
Aşk hayatınız oldukça renkli, sürprizlere hazırlıklı olun. İşinize odaklanacaksınız, kariyerinizi geliştirmek için önemli fırsatlarınız var. Maaş artışları ve terfiler sizi bekliyor.

20-Nisan-20 Mayıs


AİLENİZLE İLGİLENECEKSİNİZ
BOĞA:
Aşk hayatınızla ev hayatınızı birleştireceksiniz. Bazılarınız aile sorumluluğunu yüklenirken, büyüklerinize daha fazla ilgi göstereceksiniz. Bu hafta hareketli ortamlarda olacaksınız.

21 Mayıs-21 Haziran


İŞ TEKLİFLERİ GELEBİLİR
İKİZLER:
Hareketli günler sizi bekliyor. Aşka bağlı yolculuklar yapabilirsiniz. Bazılarınız gizli aşklara eğilimli olacak. Küçük davetlerde karşılaştığınız kişilerden iş teklifleri gelebilir.

22 Haziran-22 Temmuz


PARLAK BİR DÖNEM
YENGEÇ:
Duygularınız yenilenecek. Sosyal açıdan parlak bir döneme gireceksiniz. Evlilik olmasa da, bekarlar ciddi ilişkilerin ilk adımlarını atacaklar. Varlıklı kişiler ilginizi çekecek.

23 Temmuz-22 Ağustos


KARŞI CİNSİ ETKİLEYECEKSİNİZ
ASLAN:
Zihinsel ve bedensel aktiviteleriniz çok yüksek. Karşı cins üzerinde etkilisiniz. İşinizde yükselmek istiyorsanız, doğru insanlarla birlikte olacaksınız. Dolaşım sisteminize dikkat.

23 Ağustos-22 Eylül


KARİYER PLANLARINI ERTELEYİN
BAŞAK:
Girdiğiniz topluluklarda cazibenizi kullanacaksınız. Karşı cinsin ilgisiyle istemediğiniz aşklara sürüklenebilirsiniz. Evinizi ön plana çıkarmalı, kariyer planlarınızı ertelemelisiniz.

22 Eylül-22 Ekim


GÜÇ VE CAZİBE ARAYACAKSINIZ
TERAZİ:
Sosyal ilişkileriniz oldukça yoğun. Tanışacağınız kişilerde güç ve cazibe arayacaksınız. Entelektüel ve sosyal olan kişilerden etkileneceksiniz. Evinizle ilgili masraflara hazır olun.

23 Ekim-21 Kasım


RİSK ALMAYA HAZIRSINIZ
AKREP:
Duygusal konulara daha fazla odaklanacaksınız. Aşk etrafınızda dolaşıyor. Sürpriz aşklara hazırlıklı olun. İş hayatınızda mükemmel bir gelişme sizi bekliyor. Risk almaya hazırsınız.

22 Kasım-21 Aralık


CİDDİ BİR AŞK VAR
YAY:
Güzel ve ilginç bir fırsat çıkacak. İş yaptığınız kişilerin size olan ilgileri hoşunuza gidecek ve bazılarınız ciddi boyutlarda bir aşkın temelini atacak. İşte tek başınıza hareket edeceksiniz.

22 Aralık-19 Ocak


KARŞI CİNSİ ÇEKECEKSİNİZ
OĞLAK:
Farklı yönlerinizi ortaya çıkaracak aşkları tercih edeceksiniz. Karşı cinsle aranızda önlenemeyen bir çekim oluşacak. Venüs gizli anlaşmaların söz konusu olduğu ortamları yaratacak.

20 Ocak-18 Şubat


AŞK VE İŞ BİR ARADA
KOVA:
Güç ve aşk unsurunu birlikte yaşamak isteyeceksiniz. Kendinizi ifade edebilecek konuşmalar yapacak ve dostluklar kuracaksınız. Ortaklıklarda aşk ve iş ilişkilerini birleştireceksiniz.

19 Şubat-20 Mart


HATA YAPMAYA MÜSAİTSİNİZ
BALIK:
Karşılaşacağınız kişilerden etkilenmeniz söz konusu. Bazılarınız ciddi ilişkilerin temellerini atacak. Duygusal hatalar yapmaya müsait bir dönem. Kıskanılacak ve tenkit edileceksiniz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu hafta sizi neler bekliyor?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN