Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu hafta sizi neler bekliyor?

Cesur kararlar vereceğiz
Merkür, bu hafta Yengeç'te ilerliyor. Duygusal iletişim ön planda olacak. Venüs ise Başak'ta. Seçici ve yargılayıcı davranarak, çevremize eleştiri getirebiliriz. İş hayatımızda daha hırslı ve tutkulu, sosyal ilişkilerimizde aktif olacağız. Organizasyon yeteneğimiz güçleniyor. Yüksek olan özgüvenimiz nedeniyle; duygu ve düşüncelerimizi güçlü bir şekilde ifade edebilecek, kendimizle ilgili cesur kararlar verebileceğiz. Mars'ın enerjisi duygularımıza yansıyor.

21 Mart-19 Nisan


YENİDEN YAPILANMA DÖNEMİ
KOÇ:
Gruplaşmaya ihtiyacınız var. Dostlarınızın duygusal desteğini yanınızda hissedeceksiniz. Değer yargılarınızı gözden geçirip, kendinizi yeniden yapılandıracaksınız.

20-Nisan-20 Mayıs


KISKANÇLIĞA DİKKAT
BOĞA:
Fiziksel özellikleriniz ön plana çıkacak; enerjiniz yükselecek. Cazibenizdeki artış, kariyerinize olumlu yansıyacak. Ancak kıskançlığınızla eşinizi rahatsız edebilirsiniz.

21 Mayıs-21 Haziran


PARTNERİNİZE ZAMAN AYIRIN
İKİZLER:
Bulunduğunuz ortamlarda değişik düşünceleriniz ve tavrınızla dikkat çekeceksiniz. İlişkilerinizi gözden geçirmenin tam sırası. Partnerinize daha çok zaman ayırmalısınız.

22 Haziran-22 Temmuz


PLATONİK AŞKA HAZIR OLUN
YENGEÇ:
Platonik bir aşk yaşamaya başlayabilirsiniz. Romantik günler sizi bekliyor. Tanışmalar ve ortak çalışmalar için uygun bir dönem. Dostlarınızın sağlık sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz.

23 Temmuz-22 Ağustos


ENERJİNİZ YÜKSELİYOR
ASLAN:
Bu dönem enerjiniz oldukça yüksek seyredecek. Bazılarınız macera arayışında olacak. İkili ilişkilerinizde karşılıklı iletişim ve kendinizi anlatabilme yeteneğiniz önem kazanacak.

23 Ağustos-22 Eylül


KARİZMANIZIN KEYFİNİ SÜRÜN
BAŞAK:
Kendinize duyduğunuz güven, çevrenizdeki kişileri de etkilemenizi sağlayacak. Karizmatik olmanın keyfini çıkaracaksınız. Aşk konusunda ilginç gelişmeler yaşayabilirsiniz.

22 Eylül-22 Ekim


GÜÇLÜ DOSTLUKLAR
TERAZİ:
İlişkilerinizi gözden geçirmenin tam sırası. Mesleki anlamda size istediğiniz kapıları açabilecek güçlü dostluklar kuracaksınız. Para konusunda ufkunuz açılıyor.

23 Ekim-21 Kasım


YENİ BİR YAPILANMA
AKREP:
Karşınıza çıkan kişilerin zekasından etkileneceksiniz. Bazı arkadaşlarınızla yeni bir yapılanma içine gireceksiniz. Farklı görüşteki kişileri bir araya toplayabilirsiniz.

22 Kasım-21 Aralık


İLERİYE YÖNELİK GELİŞMELER
YAY:
Evliyseniz veya ciddi bir partneriniz varsa, onunla güzel günler geçireceksiniz. İleriye yönelik birçok gelişmenin başlangıcı, bu günlerdeki ilişkilerinize bağlı gelişecektir

22 Aralık-19 Ocak


KIRILMAKTAN KORKMAYIN
OĞLAK:
Beğendiğiniz kişiye karşı duygularınızı gizleyeceksiniz. Çünkü kırılmaktan korkuyorsunuz. Bu dönemde aranızda kan bağı bulunan kişilerle ilgili olumlu gelişmeler yaşayacaksınız.

20 Ocak-18 Şubat


EVLİLİK TEKLİFİ ALABİLİRSİNİZ
KOVA:
Tartışmalardan uzak kalmalı ve fikirlerinizi savunurken kırıcı olmamaya çalışmalısınız. Ciddi adımlar için uygun bir dönem. Bazılarınız evlilik teklifi alabilir.

19 Şubat-20 Mart


ACELE KARARLARDAN KAÇININ
BALIK:
İletişim konusunda mükemmelsiniz. Duygularınıza kapılmadan, olayları akılcı bir şekilde değerlendirmelisiniz. Acele kararlar vermemeli ve yaşça büyük kişilerle tartışmamalısınız.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu hafta sizi neler bekliyor?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN