Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kadıköy'de bir deli bando

2008'de çıkardığı Hayvanlar adlı albümüyle dikkatleri üzerine çeken Yasemin Mori, 2012'de müzikseverlerle buluşan Deli Bando ile kendine büyük bir hayran kitlesi yarattı. Öyle ki, Mori'nin konserleri de her yerde büyük bir ilgiyle karşılanıyor. Bu nedenle Mori'nin, 28 Ekim'de KadıköySahne'de, saat 22.00'de konser vereceğini belirtmekte fayda var.

Giriş Tarihi: 26.10.2013
BİFO İLE ÖZGÜR AY DIN AYNI SA HNEDE
İş Sanat'ın yeni sezonu başlıyor. İstanbul'un kültür sanat hayatına düzenlediği etkinliklerle büyük bir katkı yapan İş Sanat'ın bu sezonki ilk konserinde ülkemizin önemli virtüöz piyanistlerinden Özgür Aydın sahne alacak. 1997'de ARD Münih Uluslararası Piyano Yarışması'nda birinci olarak adını duyuran Aydın'a, Sascha Goetzel yönetimindeki Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası (BİFO) eşlik edecek. 2 Kasım günü gerçekleşecek konserde Brahms ve Berlioz'dan eserler seslendirilecek. Konserin başlama saati 20.00.

AN KARA'DA KUZEY IŞIKLA RI
İskandinav cazının en önemli isimleri başkent ankara'ya konuk olmaya hazırlanıyor. 29-30-31 Ekim'de Cer Modern'de düzenlenecek Ankara Nordik Müzik Festivali'nde ilk önce Lars Danielsson sahneye çıkacak. 29 Ekim'de düzenlenecek konser saat 21.00'de.

HÜZNÜ ŞENL ENDİRİR
Klarnet denildiğinde ilk akla gelen isimlerden biri Hüsnü Şenlendirici oluyor. Bunun nedeni Şenlendirici'nin farklı projeler için de klarnetiyle sahnede olması. Müzisyen bugün de sahne alacak; hem de Bursa'da. Hayal Kahvesi'nde düzenlenecek konser saat 22.00'de başlayacak.

BU GECE EVDE DURULMAZ
Almanya'nın ünlü DJ'lerinden Mousse T (Mustafa Gündoğdu) de bu hafta sonu İstanbul'da olacak isimlerden biri. Horny ve Sex Bomb gibi şarkılarıyla ünü tüm dünyaya yayılan DJ, bu gece indigo'da set başına geçecek. Performans saat 23.30'da başlayacak.

'KAYKAY'LA TÜRKİYE
Vans Türkiye kaykay takımının İstanbul'dan Antalya'ya kadar kaykay üzerinde şehir şehir gezdikleri Türkiye turuna ait fotoğraf ve videolar bir sergide toplandı. Cenk Kuli, Can Uzer, Yiğit Akbıyık, Alphan Nukan, Ali Osman Ensar ve Alper Çanakçı'dan oluşan takımın, 23 gün süren yolculuğunun fotoğraf ve videoları, 15 Kasım'a kadar Bant Magazine sergi alanında ziyaretçilerini ağırlayacak.

FRANSIZ KALACAĞIZ
Fransız Kültür Merkezi, İstanbul'da yeni bir müzik festivali düzenliyor. 1-15 Kasım arasında düzenlenecek Festival XXF - Very Very French, yeni nesil Fransız müzisyenleri bir araya getirecek. Festivalin ilk konseri 1 Kasım Cuma günü Babylon'da. İlk konserde blues ve country türlerini bir araya getiren Moriarty sahne alacak. Konser saat 23.30'da başlayacak. Detaylı program için www.veryveryfrench.com

RESMİMİZE BİR DE YAKIN DAN BAKIN
Ünlü sanatçı Bedri Rahmi Eyüboğlu, "Resmimizin ana direklerinden biri" diyordu Eşref Üren için... Eyüboğlu'nun bu sözlerle onurlandırdığı Üren'in eserleri şimdilerde İş Sanat Kibele Galerisi'nde sergileniyor. Türk resim sanatı hakkında fikir veren Eşref Üren'in retrospektif sergisi 30 Kasım'a kadar devam ediyor.

İZMİR ABLUKADA!
Büyük Ev Ablukada, son zamanların en popüler topluluklarından biri... Full Faça adlı ilk albümlerini birkaç ay önce yayınlayan ekip, ülkeyi dolaşmaya da devam ediyor. Büyük Ev Ablukada bugün tam kadro olarak İzmir'deki Ooze Venue'de sahne alacak. Kendi deyimleriyle, 'teker saat 23.00'te dönecek'!
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kadıköy'de bir deli bando
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN