Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Problemler çözülüyor!

Mars, Terazi'ye geçiyor ve Jüpiter retro hareketine devam ediyor. Hızlı düşündüğümüz ve çabuk davranabildiğimiz için, birçok fırsatı anında değerlendiriyoruz. Kafamız son derece işlek ve en güç problemleri bile anında çözebiliyoruz. Matematiksel olaylarda başarılı çalışmalar içinde olacağız.

21 Mart-19 Nisan

MADDİ KONULARA DİKKAT
KOÇ:
Maddi konularda yaratıcılığınızı kullanacağınız bir dönem. Çevresel koşullarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Anında müdahale huyunuzdan vazgeçin.

20-Nisan-20 Mayıs
PATLAMAYA HAZIR BOMBA
BOĞA:
Duygusal ilişkilerinizde patlamaya hazır bomba gibisiniz. Alışkanlıklarınızdan taviz vermek durumunda kalabilirsiniz. Bazı konularda inatçı davranacaksınız.

21 Mayıs-21 Haziran
GİZLİ TATMİNSİZLİK
İKİZLER:
Sosyal hayatınız renkli seyrederken, eğlenceli ortamlardan sıkılabilirsiniz. Koşullarınız olumlu gelişse de, hissettiğiniz gizli bir tatminsizlik duygusu sizi rahatsız ediyor.

22 Haziran-22 Temmuz
ALINGANLIK YAKIŞMIYOR
YENGEÇ:
Duygusal karmaşadan uzak kalın. Alınganlık size yakışmıyor. Bilinçaltı takıntılarınızın yönlendirmesi, başarınıza katkıda bulunuyor.

23 Temmuz-22 Ağustos
FEVRİ DAVRANMAYIN
ASLAN:
Yardımınız gereken olaylar olabilir. Yaşamınızda değişiklikler yapmak için atılım yapın. Fevri hareketlerden zarar görmemek için dikkatli olun.

23 Ağustos-22 Eylül
TEKRAR DÜŞÜNÜN
BAŞAK:
İçinizde biriken enerjiyi bir yerlere kanalize etmek zorundasınız. Aşırı uçlarda davranışlar gösterebilirsiniz. Arkadaşlarınızı tenkit etmeden önce düşünün.

22 Eylül-22 Ekim

OLAYLARIN DIŞINDA KALIN
TERAZİ:
Maddi konularla ilgili düşüncelerinizde abartıya kaçmamalısınız. Sıra dışı olayların sizi rahatsız etmesine izin vermeyin, olayların dışında kalın.

23 Ekim-21 Kasım
TECRÜBENİZE GÜVENİN
AKREP:
Birlikte hareket edeceğiniz kişilerin duygusal yönlerinden etkileneceksiniz. Düşüncelerinize yeni bir bakış açısı getireceksiniz.

22 Kasım-21 Aralık
BÜTÇEYİ GÖZDEN GEÇİRİN
YAY:
Sezgilerinizi doğru kullanacağınız bir hafta. Bütçenizi yeniden gözden geçirin. Varsayımlar üzerinde fazla düşünerek zaman kaybetmemeli ve bir an önce harekete geçmelisiniz.

22 Aralık-19 Ocak
SABIRLI OLUN
OĞLAK:
Aşk yaşantınızda değişim yaşamaktan hoşlanıyor ve partnerinizin durgun yapısından sıkılıyorsunuz. İstediklerinizi elde etmek için sabırlı olun.

20 Ocak-18 Şubat
DUYGUSAL İNİŞ ÇIKIŞLAR
KOVA:
Duygu dolu bir hafta sizi bekliyor. Alıngan davranabilirsiniz. Duygusal iniş çıkışlarınız olacak. Daha rahat şartlarda çalışmaya ihtiyacınız var.

19 Şubat-20 Mart
AİLE GÜNDEME GELEBİLİR
BALIK:
Duygusal ilişkilerinizi yargılamaktan vazgeçin. Yaşadığınız her olayı farklı boyutlara taşıyorsunuz. Eski ailevi olaylar yeniden gündeme gelebilir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Problemler çözülüyor!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN