İkili ilişkiler önemli

Giriş Tarihi: 14.12.2013
Bu hafta dolunay ikizler burcunda gerçekleşecek. Merkür ve güneş yay burcunda ilerlerken; mars terazi burcunda yolculuğuna başlayacak. Entelektüel olaylara esnek bakarak bir çoğumuz bu tür faaliyetlerin içinde olacağız. Çevremizde hoş ve çekici kişiler ilgimizi çekecek. Dış görünüşümüz yine ön planda olacak. Fiziksel kusurlarımızı düzeltme yoluna gidebiliriz. Partnerimizin bize sunacağı yeni tekliflere hazır olmalıyız. İkili ilişkilerde önemli gelişmeler söz konusu.

21 Mart-19 Nisan


BÜYÜK AŞKLAR DOĞABİLİR
KOÇ: Çevresel koşullarınızı aşk hayatınızla birleştireceksiniz. Küçük iletişimlerden büyük aşklar doğabilir. Sevilen bir kişi olmak sizi onurlandıracak ve olumlu davranışlar içinde olacaksınız.

20-Nisan-20 Mayıs


İLİŞKİLERE DİKKAT EDİN
BOĞA: Aşırı görev düşkünlüğü içerisinde, üstünüze vazife olmayan konularda da çaba sarf ederek, yoğun bir hafta geçirebilirsiniz. İlişkilerinizde sözlerinize dikkat etmelisiniz.

21 Mayıs-21 Haziran


SAKİNLİĞE İHTİYAÇ VAR
İKİZLER:İletişim konusunda çıkan aksilikler canınızı sıkacak. Fakat, şans sizi desteklemeye devam ederken; motivasyonunuzu koruyarak, pes etmeyeceksiniz. Sakinliğe ihtiyacınız var.

22 Haziran-22 Temmuz


AŞKINIZ TESTTEN GEÇECEK
YENGEÇ: Değişim içinde olduğunuzun farkındasınız ve bu konuda çekimser davranabilirsiniz. Süregelen bir ilişkiniz varsa, aşkınız testten geçecek. Kariyerinizde yeni bir başlangıç olabilir.

23 Temmuz-22 Ağustos


ISRARCILIK SÖZ KONUSU
ASLAN: Planlarınızı uygularken kibar, ince, zarif fakat ısrarcı bir şekilde davranacaksınız. Çevrenizde size karşı çıkanlara da yumuşak bir şekilde karşı koyacaksınız. Aile toplantıları olacak.

23 Ağustos-22 Eylül


SÜRPRİZLERE HAZIR OLUN
BAŞAK: Enerjiniz yükseliyor. Bulunduğunuz ortamlarda cazibe rüzgarları estireceksiniz. Sürprizlere hazır olmalısınız. Aşk duygunuzun yoğun olması, sizi olumsuz bir aşka sürükleyebilir.

22 Eylül-22 Ekim


ÖNEMLİ DESTEKLER VAR
TERAZİ: Yanlış ilişkilerden uzak kalmaya özen gösterin. Güçlü ve popüler kişiler ilginizi çekmeye devam edecek. Birçok sosyal ortama katılacaksınız. Yaşlı kişilerden destek alacaksınız.

23 Ekim-21 Kasım


MERKÜR SİZE YARAYACAK
AKREP: Güç birliği içinde olacağınız yeni bir performans sizi bekliyor. Doğru kararlar almak sizin elinizde. Geri giden Merkür değişik fırsatlar hazırlayacak. Yemeği fazla kaçırmayın.

22 Kasım-21 Aralık


FAZLA ISRARCI OLMAYIN
YAY: İlişkilerinizde karamsarlık yaşamak istemiyorsanız, bu hafta kararlar verirken, çevrenizin fikrini almaya dikkat etmelisiniz. Onaylanmayan bir konu üzerinde fazla ısrar etmeyin.

22 Aralık-19 Ocak


ALIŞVERİŞE DİKKAT
OĞLAK: İş hayatınızda beklentileriniz gecikebilir. Alışveriş duygunuzun körüklenmesiyle bazı hatalı sonuçlar yaşayabilirsiniz. Kendinizi yenilemek istiyorsanız, hafta sonunu bekleyin.

20 Ocak-18 Şubat


İŞ İÇİN FIRSAT VAR
KOVA: Oldukça dikkat çekici olduğunuz bir hafta. Partnerinizi ve çevrenizi istediğiniz gibi etkileyeceksiniz. Önemli bir iş anlaşması yapmak istiyorsanız, size güzel bir fırsat doğuyor.

19 Şubat-20 Mart


ROMANTİZM DORUKTA
BALIK: Duygusal karışıklığa neden olmak istemiyorsanız, partnerinizle çekişmek yerine onun duygularını anlamaya çalışın. Romantizm ve aşkın kol gezmesi sizi çarpabilir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İkili ilişkiler önemli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN