Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Korkularınızla başa çıkın

Giriş Tarihi: 28.12.2013
Bu hafta Güneş, Merkür ve Satürn birlikte hareket edecek. Merkür, Akrep burcunda retrosuna devam ediyor. Mars, Başak burcunda ilerliyor. 3 Kasım'da Akrep'te Güneş tutulması gerçekleşti; gökyüzünde sıra dışı olayları tetikleyici bir durum söz konusu. Özel baloların ve resepsiyonların gündem kazanmasıyla gözler basına çevrilecek. Bu hafta duygularımıza hakim olmasını bilmeli, öfkeden sakınmalıyız. Korkularımızla başa çıkmayı öğrenmeliyiz.

21 Mart-19 Nisan


TARTIŞMALARA DİKKAT
KOÇ:
Sosyal ilişkilerinizde enerjiniz yoğun. Yanlış anlaşılmalar ve tartışmalara dikkat edin. Enerjinizin yüksek olması ve Merkür'ün geri hareketi olumsuz sonuçlara neden olabili

20-Nisan-20 Mayıs


DUYGULAR SİZİ ZORLUYOR
BOĞA:
Duygularınıza disiplin getireceksiniz. Kurallı bir aşk, sizi zorlayan duygular... Çevrenizin kafasını karıştıracaksınız. Ailenizle ilgili sorunlara el atmalısınız.

21 Mayıs-21 Haziran


SORUNLARI KONUŞARAK ÇÖZÜN
İKİZLER:
İlişkilerinizi sorgulayarak kararlar alabilirsiniz. Birlikte iş yaptığınız kişilerle duygusal bir birliktelik doğabilir. Ailenizle problemlerinizi konuşarak çözmeyi denemelisiniz.

22 Haziran-22 Temmuz


GURURU BİR KENARA BIRAKIN
YENGEÇ:
Aşkta geçmişten kaynaklanan sorunlar söz konusu. Gururu bir kenara atmalısınız. Geri giden Merkür, başlangıcı geçmişe dayalı problemler için güzel fırsatlar sunacak.

23 Temmuz-22 Ağustos


UYUM SORUNU YAŞIYORSUNUZ
ASLAN:
Merkür geri gidiyor. Çevrenizle uyumsuzluk söz konusu. Eski sorunları ebeveynlerinize karşı açığa vurabilirsiniz. Verilen sözlerin yerine getirilmemesi canınız sıkacak.

23 Ağustos-22 Eylül


AKSAYAN İLİŞKİLER SONA ERECEK
BAŞAK:
Merkür'ün geri gitmesi finans, iletişim ve aile konularında etkili. Ailenizle özlediğiniz ortamları yeniden canlandırabilirsiniz. Aksayan ilişkileriniz sona erebilir.

22 Eylül-22 Ekim


DAHA AKILCI BAKIYORSUNUZ
TERAZİ:
Eski dostlarla bir araya gelebilirsiniz. Aileyle ilgili sorunların yeniden gündem kazanmasıyla ilişkilerinize daha akılcı bakacak, olumlu veya olumsuz sonuca gideceksiniz.

23 Ekim-21 Kasım


KALP KIRABİLİRSİNİZ
AKREP:
Ailenizle duygusal bağlarınız gündeme gelecek. İçsel enerjinizin yenilendiğini hissedeceksiniz. Evle ilgili değişimler söz konusu. Yakınlarınızın kalbini istemeden kırabilirsiniz.

22 Kasım-21 Aralık


YAPICI OLACAKSINIZ
YAY:
Tüm enerjinizi çevresel olaylara ayıracağınız için, baskıcı tavırların sizi üzmesine izin vermek istemeyeceksiniz. Taviz vermeyecek, ilişkilerinizde yapıcı olacaksınız.
22 Aralık-19 Ocak

DENGELİ OLMAYA ÇALIŞIN
OĞLAK:
Size her alanda yardım edecek kişilerle birlikte olmak isteyeceksiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde dengeli olmak zorundasınız. Aile içi tartışmalar çıkabilir.

20 Ocak-18 Şubat


ESKİ PLANLARINIZA BİR BAKIN
KOVA:
Yeni bir işe başlamak istiyorsanız, kendinize sınır koyabilirsiniz. Fakat eskiden planladığınız bir işi devreye sokabilirsiniz. Farklı düşüncelere değer vermeyi öğreneceksiniz.

19 Şubat-20 Mart


ELİNİZDEKİ İŞLERİ BİTİRMELİSİNİZ
BALIK:
Yanlış anlaşılmalardan dolayı kardeşlerinizle tartışma yaşayabilirsiniz. Gereksiz cesaret gösterileri yapmayın. Üzerinde yoğunlaştığınız konuları bitirmeye çalışın.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Korkularınızla başa çıkın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN