Sosyal ilişkiler canlanıyor

Giriş Tarihi: 4.1.2014
Güneş ve Merkür, Oğlak'ta ilerlerken, Venüs geri hareketine Jüpiter'le birlikte devam ediyor. Sosyal ilişkilerin canlanacağı, çevresel ilişkilerimizi duygusal anlamda sorgulayacağımız bir hafta yaşayacağız. Çalışma yaşantımızda irdelememiz gereken birçok konu var. Bazılarının çözümünü araştırarak bulacağız. Ailevi konularda geçmişe dayanan problemlerin yeniden güncellik kazanması söz konusu olabilir.

21 Mart-19 Nisan


YUVANIZLA İLGİLENİN
KOÇ:
İş konusunda gerilemeler söz konusu. Durum değerlendirmesi yapıp ihtiyaçlarınızı asgariye indirmelisiniz. Birçok fırsat çıkacak. Yuvanızla daha çok ilgilenmeniz gerekecek.

20-Nisan-20 Mayıs


YATIRIM İÇİN BEKLEYİN
BOĞA:
Çevrenizde cazibeli bir hava estireceksiniz. Herhangi maddesel bir yatırımınız varsa, beklemelisiniz. Hiçbir konuyu kafanızı takmayın ve günlük ilişkilerden sakının.

21 Mayıs-21 Haziran


PARASAL AÇIDAN PARLAK DÖNEM
İKİZLER:
Parasal açıdan parlak bir dönemdesiniz. İş hedeflerinizi büyük bir hırsla takip edeceksiniz. Duygusal talepleriniz yüksek. İlişkilerinizde kalıcı duygular bekliyorsunuz.

22 Haziran-22 Temmuz


FIRSATLARI KOLLUYORSUNUZ
YENGEÇ:
Maddi açıdan olumlu bir hafta. Harcamalarınızın artışı sizi üzmek yerine sevindirecek. Aşk hayatınız mutlu görünüyor. Yüksek olanaklara sahip ilişki fırsatları kolluyorsunuz.

23 Temmuz-22 Ağustos


ESKİ AŞKLAR YOLUNUZA ÇIKABİLİR
ASLAN:
Öfkenizi denetlemek hayli zor olacak. Eski bir aşkın karşınıza çıkması canınızı sıkabilir. Fakat aşkta karşılıklı etkileşimler konusunda derin algılamalar içinde olacaksınız.

23 Ağustos-22 Eylül


CAZİBENİZLE ETKİLEYECEKSİNİZ
BAŞAK:
Maddi konular ön planda. İnsanları idare etme konusundaki becerinizi göstermek zorundasınız. Aşktaki ihtiyaçlarınızı gözden geçirmelisiniz. Cazibenizle etkileyeceksiniz.

22 Eylül-22 Ekim


PARA HARCARKEN DİKKAT
TERAZİ:
Kariyeriniz iyi ama para harcarken dikkat. Bazılarınız aşk ve dostluk duygularını karmaşık olarak sergilediği için, karşısındakinin duygularında karışıklığa neden olacaktır.

23 Ekim-21 Kasım


RİSKE GİRİYORSUNUZ
AKREP:
Yaşça büyük kişilerin etkisinde kalacaksınız. Geçmişteki hataları yapmamalısınız. Aşk hayatınız oldukça karışık. Hiç kimsenin cesaret edemeyeceği riskleri göze alacaksınız.

22 Kasım-21 Aralık


YALNIZ KALMAK İSTEYECEKSİNİZ
YAY:
Kariyeriniz önem kazanmaya başlıyor. Duygularınız her zamankinden yoğun. Bunaldığınızda yalnız kalmak isteyeceksiniz. Çünkü yalnızken istikrarlı kararlar veriyorsunuz.

22 Aralık-19 Ocak


İSTEKLERİNİZE GEM VURUN
OĞLAK:
Maddi açıdan parlak bir hafta. İlişkiniz varsa dikkatli olmalı ve isteklerinize gem vurmalısınız. Tutkulu bir cinselliği yansıtan ilişkilerden kendinizi uzak tutmalısınız.

20 Ocak-18 Şubat


SPORA ZAMAN AYIRIN
KOVA:
Yaratıcılığınızın kısıtlandığını hissedeceğiniz bir hafta. Sosyal ve aşk ilişkilerinizde yeni durumlarla karşılaşacaksınız. Spora daha fazla zaman ayırmalısınız.

19 Şubat-20 Mart


ARKADAŞLARINIZ DESTEKLİYOR
BALIK:
Arkadaşlarınız radikal kararlarınıza destek verecek. Yazışmalar ve haberleşme konusunda yaşayacağınız aksilikler ortaklık ilişkilerinize de yansıyacaktır.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sosyal ilişkiler canlanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN