Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kendimize güvenimiz tam

Giriş Tarihi: 11.1.2014
Güneş Oğlak'ta ilerlerken, Venüs geri gitmeye devam ediyor. Mars Terazi'de. Jüpiter Yengeç'te retroda. Duygularımızı doğru kullanabileceğimiz bir hafta. Annemiz ve sevdiklerimizle ilgili bağlarımız güçleniyor. Kardeşler ve komşularımızla ilgili organizasyonlar gündemde. Yolculuklarla ilgili planlar yapacağız. İnatçı yönlerimiz atağa kalkıyor. Tecrübelerimizin bize verdiği bilinçle hareket edeceğiz. Kendimize ve yaratıcılığımıza güveniyoruz.

21 Mart-19 Nisan


ROMANTİZM DOLU GÜNLER
KOÇ:
Dostlarınızla bağlarınız güçlenecek. Aşk yaşıyorsanız, romantizm dolu günler sizi bekliyor. Yaşça büyük kişilerin fikirlerine karşı gelmemeli, çevrenize saygı göstermelisiniz.

20-Nisan-20 Mayıs


ÖFKELİ DAVRANIŞLARDAN KAÇININ
BOĞA:
Uyumlu beraberlikler içinde olacak, dostluklarınızı pekiştireceksiniz. Birçok iş imkanı ortaya çıkacak, yakın çevrenizden destek alacaksınız. Öfkeli davranışlar sergilemeyin.

20-Nisan-20 Mayıs


ÖFKELİ DAVRANIŞLARDAN KAÇININ
BOĞA:
Uyumlu beraberlikler içinde olacak, dostluklarınızı pekiştireceksiniz. Birçok iş imkanı ortaya çıkacak, yakın çevrenizden destek alacaksınız. Öfkeli davranışlar sergilemeyin.

21 Mayıs-21 Haziran


SÜRPRİZ MİSAFİRLER GELEBİLİR
İKİZLER:
İş kapasitenizi artıracak, üslerinizden övgü alacaksınız. Kendinizi ve ailenizi ön plana alacaksınız. Sürpriz misafirler gündemi meşgul edebilir ve bütçenizin dışına çıkabilirsiniz.

22 Haziran-22 Temmuz


GÜCÜNÜZ SONSUZ
YENGEÇ:
Jüpiter size sonsuz bir güç veriyor. Yapmanız gereken, kendinizi akıntıya bırakmak. Hoş sürprizlere hazırlanmalısınız. Ertelediğiniz hayalleriniz ortaya çıkabilir.

23 Temmuz-22 Ağustos


FIRSATLAR AYAĞINIZA GELECEK
ASLAN:
Partnerinizle özel konuşmalar yapacaksınız. İlişkilerinizde yapıcı, güçlü, fakat denetleyici olacaksınız. Eski dostlarla bir araya gelebilirsiniz. Fırsatlar ayağınıza gelecek.

23 Ağustos-22 Eylül


AKSİ TAVIRLAR TAKINMAYIN
BAŞAK:
Pratik yönlerinizi rahatça kullanabileceğiniz alanlarda başarı sizi bekliyor. Aile içi sorunlar yüzünden başınız ağrıyabilir. İş hayatınızda aksi davranışlarda bulunmayın.

22 Eylül-22 Ekim


KENDİ BAŞINIZA KARAR ALACAKSINIZ
TERAZİ:
Mars, entelektüel yönlerinizi ön plana çıkaracaktır. Karar verirken kimseden etkilenmek istemiyorsunuz. Kendinizi huzurlu hissettiğinizde daha sağlıklı karar veriyorsunuz.

22 Kasım-21 Aralık

İLİŞKİLERE SÜRÜKLENEBİLİRSİNİZ
YAY:
Enerjiniz yükseliyor. Bulunduğunuz ortamlarda cazibe rüzgarları estireceksiniz. Sürprizlere hazır olmalısınız. Aşk duygunuzun yoğun olması, sizi olumsuz bir aşka sürükleyebilir.

22 Aralık-19 Ocak

SÖZLERİNİZE DİKKAT EDİN
OĞLAK:
Dostlarınızın sırlarına ortak olacaksınız. Güçlü ve popüler kişiler ilginizi çekmeye devam edecek. Sosyal ortamlara gireceksiniz. İlişkilerinize ve sözlerinize dikkat etmelisiniz.

20 Ocak-18 Şubat


MOTİVASYONUNUZ ARTIYOR
KOVA:
Arzularınızı gerçekleştirebilecek fırsatları yakalayacaksınız. Kendi inisiyatif ve düşünceleriniz ön planda. Yaşam enerjinizin yüksek olması motivasyonunuzu artırıyor.

19 Şubat-20 Mart


KENDİNE GÜVEN BAŞARI GETİRİYOR
BALIK:
Entelektüel konularda daha belirgin çalışmalar içine gireceksiniz. Meraklı yönleriniz atağa kalkıyor. Kendinize güvenmeniz sayesinde çok işler başaracaksınız.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kendimize güvenimiz tam
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN