Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aile içinde sorun yaşanabilir

Giriş Tarihi: 18.1.2014
Güneş ile Venüs, Oğlak'ta; Venüs ise retroya devam ediyor. Merkür Kova'da ilerliyor. Yengeç'te retro yapan Jüpiter, Satürn'le uyumlu açı veriyor. Kendimizi gizleme gereği duyabiliriz. Devletlerarası problemler gündem kazanabilir. Aile içi sorunlar ortaya çıkabilir, çocuklarla ebeveynler arasında gerginlikler söz konusu olabilir. Nörotik rahatsızlıklar, melankolik olaylar, sosyal yaşantımızı etkileyen aşklar gündemde olabilir.

21 Mart-19 Nisan

Yanlış anlaşılabilirsiniz
KOÇ:
Kendinizi yeniden yapılandırma yolunu seçebilir, şartlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Partnerinizle kıskançlık kavgaları olabilir. Yanlış anlaşılmalar söz konusu.

20-Nisan-20 Mayıs


Karşılıksız duygular
BOĞA:
Birlikte çalıştığınız kişilerin düşük temposundan olumsuz etkileniyor ve çevrenizi yargılamadan edemiyorsunuz. Baskı hissedebilirsiniz. Bazılarınız karşılıksız duygular içinde olacak.

21 Mayıs-21 Haziran


Fırsatlardan yararlanın
İKİZLER:
Erkek kardeşler, babayla ilişkiler önem kazanıyor. Duygu ve akıl karmaşası yaşayabilirsiniz. Değişik fırsatlardan yararlanmanız için uygun bir dönemdesiniz.

22 Haziran-22 Temmuz


Hırslarınızla baş etmelisiniz
YENGEÇ:
Güven duygusuna ve onaya ihtiyacınız var. Fakat tepkilerinizin ani bir şekilde ortaya çıkması, birçok sorunu da beraberinde getirebilir. Mesleki hırslarınızla baş etmeyi öğrenmelisiniz.

23 Temmuz-22 Ağustos


İşte başarı sizi bekliyor
ASLAN:
İşte başarıların altına imza atacağınız bir dönem sizi bekliyor. Ortaklıklar konusunda sizden yaşça büyük kişilerin desteğini göreceksiniz. Hayallerinize yaklaşıyorsunuz.

23 Ağustos-22 Eylül


Hedefe odaklanıyorsunuz
BAŞAK:
Görüşeceğiniz kişilerin hayallerinden çok akılcı yaklaşımlarına ihtiyacınız var. İş bitiriciliğinizle çözümler elde ediyorsunuz. Hedefleriniz doğrultusunda hareket edeceksiniz.

22 Eylül-22 Ekim


Kariyerinizin gidişatı olumlu
TERAZİ:
İdeallerinizi hayata geçirmek için desteğe ihtiyacınız yok. Kariyerinizi sağlamlaştırmak adına yaptığınız çalışmalar olumlu ilerliyor. Çok işler başaracaksınız.

23 Ekim-21 Kasım


Düşüncelerinizi paylaşmayın
AKREP:
Finans konularınızın gündem kazanmasıyla, sert fakat akıcı planlar yapıyorsunuz. Düşüncelerinizi kimseyle paylaşmak istememekle isabetli davrandığınızı anlayacaksınız.

22 Kasım-21 Aralık


Kazanacaksınız, sabırlı olun
YAY:
Güçlü dürtülerinizin sizi yönlendirmesine izin vermeli, geleneksel kişileri yargılamaktan vazgeçmelisiniz. İyi niyetli yaklaşımlarınızdan dolayı siz kazanacaksınız. Sabırlı olun.

22 Aralık-19 Ocak


Karşı cinsi etkiliyorsunuz
OĞLAK:
Çevrenizdeki kişileri olumlu etkiliyorsunuz. Karşı cinsin ilgisini çekecek, kaçamak yapma arzusu duyacaksınız. Düşüncelerinizi baskı altında tutmaktan vazgeçiyor, bildiğiniz yolda ilerliyorsunuz.

20 Ocak-18 Şubat


Kısa seyahatler görünüyor
KOVA:
Arkadaşlarınızla yapıcı ve yaratıcı yönlerinizi birleştireceksiniz. Kısa seyahatler söz konusu. Karşı cinsin ilgisiyle, istemediğiniz aşklara sürüklenebilirsiniz.

19 Şubat-20 Mart


Bağlarınız güçleniyor
BALIK:
Çevrenizde gelişen duygusal konulardan etkilenecek ve arkadaşlarınızla güçlü bağlar içinde olacaksınız. Fırsatlar kendiliğinden oluşacak. İnsanları konuşmalarınızla ikna edeceksiniz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aile içinde sorun yaşanabilir
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN