Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bakış açımız değişecek

Güneş, Kova burcunda ilerlemeye, Merkür geri gitmeye devam ediyor. Venüs Oğlak'ta, Mars Terazi'de, Jüpiter Yengeç'te retroda. Hafta boyunca Ay, Aslan, Başak, Terazi, Akrep ve Yay'da ilerleyecek. Yaşam kalitemizle ilgili sorgulamamız ortaya çıkıyor. Dünyaya bakış açımızda bazı değişimler söz konusu. Güven duygumuzun eksikliklerinin neden kaynaklandığını çözmek isteyeceğiz. Bazılarımızın ailevi sorunları ve yaşlılarla ilgili problemleri gündem kazanacak.

21 Mart-19 Nisan


GÜCÜNÜZÜ İSPAT EDİN
KOÇ:
Aşk yaşantınızda sizi sıkan durumları çözümlemeyi denemelisiniz. Deneyimlerinizden faydalanmalısınız. Güçlü olduğunuzu çevrenize ispat etmelisiniz.

20-Nisan-20 Mayıs


İNCE HESAPLAR PEŞİNDESİNİZ
BOĞA:
Merkür'ün geri hareketi, çevrenizle duygusal çatışmalara girdiğiniz zaman, hata yapmanıza neden oluyor. Bu hafta, ince hesaplar peşindesiniz.

21 Mayıs-21 Haziran


EGONUZ ÖN PLANDA
İKİZLER:
Duygusal yaşantınızdaki pürüzleri daha da büyütebilirsiniz. Kişisel egolarınız ön planda olacak ve çevrenizi gizli bir şekilde yönetmek isteyeceksiniz.

22 Haziran-22 Temmuz


ARANIZDA PROBLEM OLABİLİR
YENGEÇ:
Sevdiğiniz kişi ile olaylara aynı gözle bakmadığınız için aranızda problemler oluşuyor. Huzura kavuşmak istiyorsanız, sosyal yaşamınızdan tatmin olmanız gerekiyor.

23 Temmuz-22 Ağustos


DUYGULARINIZ DERİNLEŞECEK
ASLAN:
Her konuya atlıyor ve sonra pişman oluyorsunuz. Kendinizden yaşça büyük kişilerden fikirsel destekler alacaksınız. Güneş, duygularınızın derinleşmesine neden olacak.

23 Ağustos-22 Eylül


KENDİNİZE GÜVENİN
BAŞAK:
Duygusal konularda kendinize güveniyorsunuz. Sosyal yaşantınız olmadığı zaman yalnızlık duyguları içindesiniz. Bu dönem kendinize güvenebilirsiniz.

22 Eylül-22 Ekim


BASKI ALTINDA HİSSEDİYORSUNUZ
TERAZİ:
Duygusal davranmamaya çalışın. İş yaşamınızda yenilikler gerekebilir. Zor şartlarda çalışmaktan yılmıyorsunuz. Güçlü pozisyonlar için tüm donelere sahipsiniz.

23 Ekim-21 Kasım


ÖZENLİ DAVRANACAKSINIZ
AKREP:
Olumsuz etkilenmeye açık bir hafta içindesiniz. İkili ilişkilerinizde yaşadığınız çelişkiler sizi zor durumda bırakacak. Özenli ve titiz davranacağınız bir dönem.

22 Kasım-21 Aralık


TAKINTILI OLMAYIN
YAY:
Maddesel konulara takıntılı olmak istemiyorsunuz. Kişisel güvenliğiniz için, parasal problemlerle uğraşmak canınızı sıkabilir. Kuşkucu yönlerinizden kurtulmalısınız.

22 Aralık-19 Ocak


İŞ DİSİPLİNİNİZ MÜKEMMEL
OĞLAK:
Yeni konulara ilgi duymanıza rağmen, önünüze çıkan geleneksel engeller yüzünden, kendinizi kısıtlanmış gibi hissedebilirsiniz. İş disiplininiz mükemmel gidiyor.

20 Ocak-18 Şubat


PRESTİJ KAZANACAKSINIZ
KOVA:
Duygularınızı mantıklı. Sıkıntılarınızın tek nedeni, kendinizi ifade edecek konulardan uzaklaşmanız. Mantıklı kişilerin desteği size prestij kazandıracak.

19 Şubat-20 Mart


ENERJİNİZİ YÜKSEK TUTUN
BALIK:
İlişkilerinizde güvensizlik duygusu içinde hareket ediyorsunuz. Çekiciliğiniz istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Enerjinizi yüksek tutmalısınız.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bakış açımız değişecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN