Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kıskançlık sorun olabilir

Giriş Tarihi: 8.3.2014
Güneş Balık'ta ilerlemeye devam ediyor. Gökyüzü karışık. Geri giden Mars ve Satürn bize yaşam dersi verebilir. Çözümü zor olan konuların sabırlı bir şekilde irdelenmesi olayların alt yapısını oluşturacak. Aşk ilişkilerimizde çevreye kayıtsız kalamayacağımız bir dönem. Yeteneklerimiz konusunda, kendimize şans vermeliyiz. Bazılarımız uzakta oturan yakınlarımızı ziyaret edeceğiz. Partnerimizle kıskançlık problemleri yaşayabiliriz. Dikkatli olmalı ve olayları abartmamalıyız.

21 Mart-19 Nisan


Kalp kırmayın
KOÇ:
İnatçı yapınızı körükleyecek olaylar olacak. Çevrenizde çalışan insanların sizinle aynı potansiyele sahip olmaları mümkün değil. Bu dönem, kalp kırmamalısınız.

20-Nisan-20 Mayıs


Sabırlı olun
BOĞA:
İletişim konusunda başarılı bir tablo çizmenize rağmen, çevresel koşullar yüzünden isteklerinizin gerçekleşmesi uzayabilir. Sabırlı olun, istediğiniz sonuca yaklaşacaksınız.

21 Mayıs-21 Haziran


İmaj değiştiriyorsunuz
İKİZLER:
Düşüncelerinizin sınırlanmasından hoşlanmadığınız bir gerçek. Değişken bir ruh hali içindesiniz. İmajınızla ilgili değişimler içinde olmanıza rağmen, güçlü kişiliğiniz ön planda.

22 Haziran-22 Temmuz


Kuşkucu olmayın
YENGEÇ:
Güvenliğiniz için, parasal problemlerle uğraşmak canınızı sıkacak. Kuşkucu yönlerinizden kurtulmalısınız. Birtakım huzursuzlukları yenemiyorsunuz.

23 Temmuz-22 Ağustos


Duygusal enerjiniz yüksek
ASLAN:
Duygusal enerjinizin gücünü sosyal ilişkilerinize yansıtacaksınız. Mantığınızı zorlayacak sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Disiplinli davranmakla başarıyı garantileyebilirsiniz.

23 Ağustos-22 Eylül


Akılcı yaklaşın
BAŞAK:
Olumsuz etkilenmeye açık bir dönemdesiniz. Mantığınız ve duygularınız arasında denge kurmaya çalışırken kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Akılcı bir yaklaşımı seçin.

22 Eylül-22 Ekim


Partnerinizi etkileyeceksiniz
TERAZİ:
İş disiplininiz mükemmel. Çevrenizdeki kişileri tarzınızla etkileyecek ve biraz da baskıcı bir tutum sergileyeceksiniz. Güçlü sezgileriniz sayesinde partnerinizi etkileyeceksiniz.

23 Ekim-21 Kasım


yardıma hazırsınız
AKREP:
Ortaklıklar konusunda bekleyin. Dostlarınızın destek beklediğini görecek ve yardım etmek isteyeceksiniz. Atılımcı ruhunuzu ortaya koyarken, avantajlarını da düşünmelisiniz.

22 Kasım-21 Aralık


Cesaretli olun
YAY:
Hedeflerinize ulaşmak ve işte gelişmek istiyorsanız, güçlü dostların yardımına ihtiyacınız olacak. Zorlandığınız konularda yardım almalısınız. Cesaretli davranın.

22 Aralık-19 Ocak


Çok sorumluluk alıyorsunuz
OĞLAK:
Sevdiklerinizi korumak adına, fazla sorumluluk alıyorsunuz. İşinizle ilgili özel çalışmalar yapmak istemenize rağmen, çevresel koşullara fazla güven duymuyorsunuz.

20 Ocak-18 Şubat


Karamsar yaklaşıyorsunuz
KOVA:
Olaylara karamsar bir şekilde yaklaşıyorsunuz. Gücünüzü ilişkilerinize de yansıtmak istemeniz sizi çekici yapıyor. Kendinizi anlatma çabalarınız, başkaları tarafından yanlış anlaşılabilir.

19 Şubat-20 Mart


Sizi aşan durumlar var
BALIK:
Partnerinizin duyguları karşısında bocalamanız mümkün. Beklentilerine yanıt vermek isteseniz de, sizi aşan durumlar söz konusu. Açılımlarınız konusunda dikkatli olun.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kıskançlık sorun olabilir
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN