Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çığır açacaksınız

Mars Terazi'de, Satürn Akrep'te geri hareketine devam ediyor. Merkür, Balık burcunda ilerlemeye başladı. Venüs Kova'da, Jüpiter Yengeç'te, Plüton Oğlak'ta ilerleyişini sürdürüyor. Yargılama yeteneğimiz güçleniyor. Derin sezgilerimizi daha da yoğunlaştırarak belki de şimdiye kadar hiç denemediğimiz konularda çığır açacağız. Sonuçlanmayan hukuksal sorunlarımız, artı veya eksi şekilde bitecek. Kişisel isteklerimiz ve egolarımıza zıt konular bizi rahatsız etse de, önleyemediğimiz bir şekilde kendimizi bu ortamın içinde bulunacağız.

KENDİNİZİ DÜZELTECEKSİNİZ

KOÇ: Bu dönem bulunduğunuz konumu gözden geçirmek için birçok fırsat sunuyor. Farklı şeyler üretmek istiyorsunuz. Bazı iş arkadaşlarınızın gerçek yüzünü göreceksiniz.

KAYITSIZ KALAMIYORSUNUZ

BOĞA: Takıntılı değilsiniz, fakat Mars sağlık ve çalışma evinizde retro yaptığı için, olaylara kayıtsız kalamıyorsunuz. Çalışma arkadaşlarınızın düşük temposundan olumsuz etkileniyorsunuz.

SERT RÜZGARLAR ESİYOR

İKİZLER: Merkür'ün bulunduğu konum, iletişim konusunda size güçlü duygular veriyor. Kariyer evinizde sert rüzgarlar esiyor. Erkek kardeşler ve babanızla ilişkileriniz öncelik kazanıyor.

HIRSLARINIZLA BAŞA ÇIKIN

YENGEÇ: Yöneticilik konusunda ders verecek davranışlar sergilemeniz, kendinizi iyi hissetmenize neden oluyor. Fakat tepkilerinizin ani ortaya çıkması, birçok sorunu beraberinde getirebilir.

BAŞARILI BİR DÖNEM:

ASLAN:
Birlikte iş yaptığınız kişilerin nitelikli olmaları sizin için oldukça önemli. İş konusunda sempati toplayacağınız başarıların altına imza atacağınız bir dönem sizi bekliyor.

AKLINIZA GÜVENİYORSUNUZ

BAŞAK: Sağlıklı düşüncelerin sağlam kafadan çıktığını bildiğiniz için, görüşeceğiniz kişilerin hayallerinden çok akılcı yaklaşımlarına ihtiyacınız var. Aklınıza güveniyorsunuz.

TEPKİ ALIYORSUNUZ

TERAZİ: Güçlü planların kişisi olmanıza rağmen, fikirlerinizde abartıya kaçmanız yüzünden tepki görüyorsunuz. Yüksek ideallerinizi yaşama geçirmek için desteğe ihtiyacınız yok.

ENERJİNİZİ OLUMLU KULLANIN

AKREP: Disiplin size yakışıyor. Arkadaşlarınızın ev değiştirme sorunları için, sizden yardımcı olmanızı isteyebilir. Yüksek enerjinizi olumlu kullanmalısınız. Yaratıcı yönleriniz ön planda.

MUTLU HİSSEDECEKSİNİZ

YAY: Çevrenizle ve yakın dostlarınızla beklediğiniz duygusal iletişimi kuracak ve kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Onlarla birlikte bazı kişisel iş birlikleri içinde olacaksınız.

ENERJİNİZ YÜKSEK

OĞLAK: Enerjiniz yüksek seyrediyor. Çevrenizdeki kişileri olumlu etkiliyorsunuz. Bu hafta katılacağınız toplantılarda karşı cinsin ilgisini çekerek, kaçamak yapma arzusu duyacaksınız.

İÇ POTANSİYELİNİZ YÜKSEK

KOVA: Bu dönem görüşeceğiniz kişilerin, toplumsal başarılarınıza katkısı olabilir. Arkadaşlarınızla yapıcı ve yaratıcı yönlerinizi birleştireceksiniz. İç potansiyeliniz yüksek.

KOŞULLAR SİZDEN YANA

BALIK: Çevrenizde gelişen duygusal konulardan etkilenecek ve arkadaşlarınızla güçlü bağlar içinde olacaksınız. Koşulların sizden yana oluşu engellerin ortadan kalkmasıyla açıklık kazanıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çığır açacaksınız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN