Beklenmeyen haberlere hazırlıklı olun

Giriş Tarihi: 12.4.2014
Tutucu davranışlar ortaya çıkacak, toplumsal ahlak ve namus sorunlarını irdeleyeceğiz. Değer yargılarımız sorgulanacak. Yaşam kalitemizi arttırma çabaları içinde olacağız. Özgürlüklerimizi kazanma yolunda bazı hedeflerimizi pürüzsüzce çözümlemeliyiz. Boşanma, evlenme ve ortaklıklarla ilgili sürtüşmeler ve tartışmalar gündeme gelecek. Beklenmeyen haberler karşısında hazırlıklı olun

KONUŞMALARA DİKKAT
KOÇ:
Çevrenizdeki abartılı insanlardan uzak durun. Boş konuşmalardan rahatsız oluyor ve konsantrasyonunuzun dağıldığını hissediyorsunuz. Sohbetleriniz spekülasyonlara neden oluyor.

TEPKİLERDEN KORKMAYIN
BOĞA:
Ailenizin tepkilerini düşünmek bazen atmanız gereken adımlarınıza engel oluşturuyor. Sorumluluk duymak önemli fakat başarısız olduğunuzda tek başınıza kaldığınızı da unutmayın.

İLİŞKİNİZDE ESNEK OLUN
İKİZLER:
Partnerinizin size karşı olan sorgulayıcı tavırlarından rahatsız oluyor ve aksileşiyorsunuz. Olaya daha yumuşak bir şekilde yaklaşarak, ona hak verebilirsiniz.

CESARET GEREKİYOR
YENGEÇ:
Duygusal konularda cesarete ihtiyacınız var. Partnerinizin istekleri sizi çaresiz bırakıyor. Bu çelişkiyi aşmak size bağlı. Kararlarınızı verirken çevre şartlarınızı da geri plana atın.

PLANLI OLMAK KAZANDIRIR
ASLAN:
İşinizle ilgili gerçekleştirmek istediğiniz konuyu aceleye getirmeden ifade etmeye çalışın. Bu olay, çok hızlı davranmanın getireceği riskleri kaldıramayacak kadar önemli.

ESNEK DAVRANMALISINIZ
BAŞAK:
Bitirilmesi gereken işler sizi geriyor. Basit bazı durumlar, güçlüklerin üstesinden gelmenizi sağlayacak. Planladığınız adımların tıpkısını gerçekleştirmek zorunda değilsiniz.

MÜCADELECİ OLUN
TERAZİ:
Uzun zamandır emek verdiğiniz iş konusunda etkilenmelerden uzak kalın. Bireysel yeteneklerinizle sonuçlandırabileceğiniz bir konuda gereksiz destek arayışlarına girebilirsiniz.
GEÇİCİ AŞKLAR GÜNDEMDE AKREP: Güzel ve etkili konuşmalarınızla çevrenizi etkiliyorsunuz. Geçici aşklar gündeme gelebilir. Ama nerede, ne zaman ciddi davranacağınızı biliyor ve gerekeni yapıyorsunuz.

KIRICI OLMAYIN
YAY:
Çevrenize gösterdiğiniz ilgiyi en yakınlarınıza göstermiyorsunuz. Aksine onların hatalarını tartışma konusu yapıyor, kırıcı tavırlar içine giriyorsunuz. Kendinizi kontrol etmelisiniz.

SONUCA ULAŞIYORSUNUZ
OĞLAK:
Başınıza buyruk davranışlar riskli anlar yaratsa da sonuca ulaşıyorsunuz. Kişisel arzularınız değişen koşullarınızla beraber sizi farklı bir kişiliğe yöneltebilir.

AİLE MESELELERİ GÜNDEMDE
KOVA:
Aile ortamınızı etkileyebilecek özel durumlar söz konusu olabilir. Bu konuda yol gösterici bir rol oynayabilir, herkes tarafından kabul görecek anlaşma koşullarını uygulayabilirsiniz.

ETKİLENMELER SÖZ KONUSU
BALIK:
Karşılaştığınız kişilerin sözlerinden ve beden dilinden çok etkileneceksiniz. Duygusallığınızı bir kenara bırakarak, mantığın gerektirdiği şekilde gelişmeleri değerlendirin.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beklenmeyen haberlere hazırlıklı olun
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN