Dargınlar barışacak

Giriş Tarihi: 24.5.2014
Bu hafta Güneş ve Merkür İkizler burcunda. Venüs Koç'ta, Mars Terazi'de ilerliyor. Satürn ve Plüton hâlâ geri hareketine devam ediyor. Toplumda yanlış gelişen durumlara karşı tepkiselliğimizi ortaya koyacağımız bir hafta... İdealist ve kişisel düşündüğümüz için tenkitler de alabiliriz. Uzun süredir dargın olduğumuz dostlarımızı arayabilir, köprüleri kendimiz atabiliriz. Bazılarımız için henüz spor geç değil. Bu tür aktivitelere başlamanın tam zamanı.

HABERLER VAR
KOÇ:
Bu hafta kısa yollardan alacağınız haberler sizi mutlu ederken, bazı aksilikler yıldırmasın. Sözleriniz yanlış anlaşılabilir. Bulunduğunuz ortamlarda ön planda olmaya çalışacaksınız. Çevrenize karşı nazik olmalısınız.

ACELE ETMEYİN
BOĞA:
Hayallerinizi ve çılgınlıklarınızı askıya almalısınız. Yeni fırsatlar için beklemeli ve denetimden geçirmeden uygulamamalısınız. Topluluk içinde konuşmalarınız ve emin tavırlarınızla dikkat çekeceksiniz.

FLÖRT ZAMANI
İKİZLER:
Toplumsal olaylarda hayallerinizi ifade ederken, korkularınızı yenmelisiniz. Güçlü kişiliğinizle dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. İlişkilerde flörtçü yönleriniz de artık ortaya çıkıyor.

ÇOK ENERJİKSİNİZ
YENGEÇ:
Uzak ülkelerle ilgili hayallerinizi gerçekleştirmek için önemli bir devreye giriyorsunuz. Değişimlere hazırlanmalısınız. Jüpiter enerjinizi artırıyor. Önemli kişilerle tanışıyorsunuz. Havada aşk kokusu var.

ŞARTLAR DEĞİŞTİ
ASLAN:
İş hayatınızla ilgili ilginç bir haber alabilirsiniz. İç dünyanız karışacak. Bazı şartlarınızda değişim olacak. Sezgilerinizle hareket edin. İlgi alanlarınız değişirken, çalıştığınız kişiler hakkında fikirleriniz de değişebilir.

PARA GELİYOR
BAŞAK:
Olaylar karşısındaki duygusal yaklaşımlarınız günlük yaşantınızdaki küçük dengeleri bozmayacak şekilde gerçekleşiyor. Parasal konulardaki gelişmelerde, istediğiniz yönde bir rota tutturuyorsunuz.

KARİYERE DİKKAT
TERAZİ:
Akılcılığınızla cazibenizi birlikte kullanacaksınız. Kariyeriniz ön planda olurken, işinizle ilgili yoğun günler sizi bekliyor. Aynı düşünceye sahip kişilerle bir arada olmaya özen göstermelisiniz.

BİR ADIM ATIN
AKREP:
Bir türlü başlayamadığınız veya cesaret edemediğiniz işlerinizi bir iş planı içinde pratiğe dökün. Detaylarını göz ardı etmeden gerçekleştirin. Aile ilişkilerinizde yoğun bir duygusallık hakim olacak.

GÜVEN ARAYIŞI YAY:
Güvendiğiniz bir arkadaşınızdan zarar görebilirsiniz. Maddi hırslarınız ön planda olacak. Kendinizi güven içinde hissetmek istiyorsunuz. Paraya ve lükse olan merakınız, sizi daha çok çalışmaya yöneltecek.

CESARETLİ OLUN
OĞLAK:
Nostaljik duyguların etkisinden kurtulmak zorundasınız. Aşk ve sosyal yaşantısına dikkat eden, disiplinli olmaya özen göstertiğiniz halde, bu hafta sıra dışı davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz.

EGO GÜÇLENİYOR
KOVA:
İkna yeteneğinizin yüksek olduğu bir dönem. Çevrenizle işbirliği içinde olacaksınız. Haftanın son günlerinde istediğiniz ortamı yakalıyorsunuz. Enerjimizi ortaya çıkaracak işler yapmak isterken, egolarımız da güçlenecek.

AŞK TEKLİFİ
BALIK:
Değişik arkadaş grupları içinde olacaksınız. Karşı cinsten dostlarınızın sayısı artacak. Sanatsal faaliyetlere daha fazla önem verecek ve bazılarınız tanışacakları ilginç kişilerden aşk teklifi alacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dargınlar barışacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN