Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tartışmalardan kaçının

Giriş Tarihi: 7.6.2014
Güneş, İkizler'de ilerlerken Merkür, Yengeç burcunda geri hareketine başlıyor. Size karşı çıkanlara tepki göstereceksiniz. Olaylarla ilgili net düşünce tarzınız çevrenizde şoke etkisi yaratabilir. Tartışmalardan ve güç savaşlarınızdan sakının. Partnerinizle, önemsiz konular nedeniyle inatlaşmalardan vazgeçerek, gereksiz dargınlıklara meydan vermeyin.

21 Mart-19 Nisan

AİLE İLİŞKİLERİNE DİKKAT
KOÇ:
Yengeç, bugün aile ve yuva evinizde geri hareketine başlıyor. Yaratıcılığınızı kullanacağınız dönemdesiniz. İş hayatındaki zorlayıcı etkiler, aile ilişkilerinizi de etkiliyor.

20-Nisan-20 Mayıs

SÜRTÜŞMELER OLABİLİR
BOĞA:
Artık yeni bir çalışmaya girmemelisiniz. Sevdiklerinizle birlikte ortak duygu birliği içinde olsanız bile, aranızda oluşabilecek sürtüşmelere engel olamayacaksınız.

21 Mayıs-21 Haziran

BAŞARI VE PARA GELİYOR
İKİZLER:
Merkür finans evinizde, ardından da kişisel evinizde geri hareketine başladı. Severek yaptığınız işler başarıyı getirirken, para kazanma konusunda da şanslı olacaksınız.

22 Haziran-22 Temmuz

GECİKMELER OLABİLİR
YENGEÇ:
7 Haziran'da Merkür kişisel evinizde retroya girecek. Bu nedenle beklentilerinizde yavaşlamalar ve gecikmeler olabilir. Bunlara kafanızı fazla takmamaya özen gösterin.

23 Temmuz-22 Ağustos

HIRSLARINIZA YENİK DÜŞMEYİN
ASLAN:
Düşüncelerinizi etki altında kalmadan yaşama geçirmek istiyorsunuz. Hırslarınıza yenik düşmek istemiyorsanız, enerjinizi doğal şekilde kullanın.

23 Ağustos-22 Eylül

PÜRÜZLER VAR
BAŞAK:
Merkür geri gidiyor. 11. evinizde Jüpiter'le etkileşim halinde. Kariyer gezegeniniz Merkür, sosyal çalışmalarınıza ve aşk ilişkilerinize pürüz getiriyor.

22 Eylül-22 Ekim

DOSTLUKLAR PEKİŞECEK
TERAZİ:
Uzun süredir sürüncemede bekleyen işleriniz, aldığınız güçlü kozmik etkilerle değişecek. Dostlukların pekişeceği ve olumlu enerjiler alacağınız bir dönemdesiniz.

23 Ekim-21 Kasım

ÖDÜN VERMEK İSTEMİYORSUNUZ
AKREP:
Gireceğiniz topluluklarda marjinal düşüncede olan kişilerden hoşlanmanıza rağmen, geleneksel yapınızdan da ödün vermek istemiyorsunuz.

22 Kasım-21 Aralık

HAKİMİYET SİZDE
YAY:
Güneş 7. evinizde ilerlerken sizi üstün kılmaya devam ediyor. Tartışmalarda üstünlük sağlayacak, karşı taraf üzerinde hakimiyet sağlayacaksınız.

22 Aralık-19 Ocak

KENDİNİZİ ÜZMEYİN
OĞLAK:
Geri giden Merkür yüzünden gizli düşüncelerinizin sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyin. Yalnızlık duygusuna kapılabilir, anlaşılamadığınızdan yakınabilirsiniz.

20 Ocak-18 Şubat

GÜÇ DURUMDA KALABİLİRSİNİZ
KOVA:
Yollarla ilgili beklediğiniz projeler gündeme gelecek. Miras veya bir para meselesinde değişen şartlar nedeniyle zorlanırken, güç durumda kalabilirsiniz.

19 Şubat-20 Mart

SAKİN BİR DÖNEM
BALIK:
Eğer iş değiştirmek istiyorsanız, Merkür'ün ileri hareketini beklemeli ve eski başvurularınızı gözden geçirmelisiniz. Sakinlik arayanlar için, bu dönem mükemmel olacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tartışmalardan kaçının
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN