Başlangıçlar için olumsuz zaman

Giriş Tarihi: 14.6.2014

Başkalarının işimize karışmasından rahatsız olacak hatta bazı konularda inatçı davranacağız. Dostlarımızın bize sağlayacağı olanaklardan faydalanabiliriz. İşyerinde istediğimiz performansı sağlamak için daha fazla çalışmak zorunda kalabiliriz. Yeni başlangıçlar için olumsuz bir hafta.

RAKİPLERİNİZ ÇIKACAK KOÇ: Mücadele içinde olacaksınız. Karşınıza rakipleriniz çıkacak. Partnerinizle aranızda kıskançlık kavgaları olabilir. Yine bu ay yanılgılar ve farklı anlaşılmalar söz konusu.

İLİŞKİDE SORUN OLABİLİR BOĞA: Geri giden Merkür yüzünden ilişkilerinizde sorun yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyi uzaktan düşünmek size yetecek. Diplomatik tavırlarınızla çözemediğiniz hiçbir şey yok.

ESKİ DOSTLAR GÜNDEMDE İKİZLER: Geri giden Merkür eski dostlarla sizi yeniden bir araya getirecektir. Değişik fırsatlardan yararlanmanız ve pirim yapmanız için uygun bir hafta sizi bekliyor.

İSTEMEDİĞİNİZ AŞKLAR KAPIDA YENGEÇ: Partnerinizle yaşayacağınız problemler aşk hayatınızda da sizi kuşkuya sürükleyebilir. Karşı cinsin ilgisiyle istemediğiniz aşklara da sürüklenebilirsiniz.

ŞİRKET İÇİ AŞKLAR GÜNDEMDE ASLAN: Aşk hayatınızda canlanma söz konusu. Bu dönem eğlence dünyasında yerinizi alırken sosyal ilişkilerinizi güçlü tutacaksınız. Yine bu dönem şirket içi aşklar gündemde.

ANILARI TAZELEME ZAMANI BAŞAK: Bu dönemde yapmanız gereken tek şey eski dostlarla bir araya gelmek ve anılarınızı tazelemek. Nostaljik olaylara daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

MUTLU HİSSEDECEKSİNİZ TERAZİ: Bu hafta uyumlu ilişkiler sayesinde kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Yaşamınızı kolaylaştırıcı kişilerle birlikte olmak sizin de gururunuzu okşayacak.

AŞKLA DOSTLUK KARIŞABİLİR AKREP: Bazılarınız aşk ve dostluk duygularını karmaşık bir şekilde sergiliyorsunuz. Bu karşınızdakinin duygularında karışıklığa neden olabilir.

OLAYLARI AKIŞINA BIRAKIN YAY: Yaşadığınız ilişkilere dikkat etmek zorundasınız. Karşılaştığınız kişilerin iç yüzünü görmek sizi rahatsız edebilir. Fakat aldırmayın ve olayları kendi haline bırakın.

SIKINTILI BİR AŞK OLABİLİR OĞLAK: Ailenizin onay vermediği bir aşk sıkıntılı anlar yaşatabilir. İşyeri, patron, işveren aşklarına karşı tedbirli olun. Kıskanç ve sahiplenici yönleriniz belirginleşiyor.

ANİ KARARLARA DİKKAT! KOVA: Ani kararlar vermemeli ve duygusal enerjinizi doğru kullanmalısınız. Karşı cinsin ilgisiyle istemediğiniz aşklara sürüklenebilirsiniz. Eski sevgililerle karşılaşabilirsiniz.

HATALARA AÇIKSINIZ BALIK: Çevresel nedenlerden dolayı enerjiniz etkilenecektir. Hatalara açık olacaksınız. Enerjinizi ve vaktinizin tümünü yakın dostlarınızla ortak çalışmalar içinde kullanacaksınız.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başlangıçlar için olumsuz zaman
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN