İnatçı olacağız

Giriş Tarihi: 21.6.2014
Güneş Yengeç burcuna geçerek duygusal ve ailevi konuları ortaya çıkaracak. Başkalarının işimize karışmasından rahatsız olacak, hatta bazı konularda inatçı davranacağız. İş yerimizde istediğimiz performansı sağlamak için daha fazla çalışmak zorunda kalabiliriz. İletişim ve yazışma konularında ve bilgisayar işlemlerinde de istenmeyen sorunlar yaşanabilir..

SORUN ÇIKARMAYIN KOÇ: Sevilen bir kişi olmak sizi onurlandıracak ve olumlu davranışlar içinde olacaksınız. Partnerinizle seyahat yapabilirsiniz. Küçük olaylardan sorun çıkarmamalısınız.

YOĞUN GÜNLER KAPIDA BOĞA: Bu hafta aşk ilişkilerinizi aileniz ve sevdiklerinizle paylaşmak isteyeceksiniz. Üstünüze vazife olmayan konularda da çaba sarf ederek, yoğun bir dönem geçirebilirsiniz.

AŞKINIZ TESTTEN GEÇECEK İKİZLER:
İlişkileriniz, geri giden Merkür yüzünden bitebilir ve yeni bir ilişki başlatabilirsiniz. Düşüncelerinizi yenilemekten kaçınmalısınız. Aşkınız testten geçebilir.

PARA VAR AMA DİKKAT YENGEÇ: Elinize çok para geçecek fakat siz harcamayı çok sevdiğiniz için, kazançlarınızı yönlendirme konusunda güvenebileceğiniz bir kişiden destek almaya ihtiyacınız var.

GÜCÜ ÇOK SEVİYORSUNUZ ASLAN: Gücü sevdiğiniz için, aşkı da güç çevrelerinde arıyorsunuz. Yanlış ilişkilerden uzak kalmaya özen gösterin. Popüler ve güçlü kişiler ilginizi çekmeye devam edecek.

YENİ BİR SORUMLULUK BAŞAK: Çalışma hayatınızı disiplinli götürmeye devam ediyorsunuz. Çevre ilişkilerinizde yaşadığınız sorunların kaynağı her şeyi çok fazla abartmanızdan ileri geliyor.

ISRARCI DAVRANMAYIN TERAZİ: İlişkilerinizde karamsarlık yaşamak istemiyorsanız onaylanmayan bir konu üzerinde fazla ısrar etmeyin. Geçmişle ilgili konularınızı yeniden gözden geçirmelisiniz.

HABERLER GECİKEBİLİR AKREP: Yollardan beklediğiniz duygusal haberlerin gecikmesi, canınızın sıkılmasına neden olacaktır. Aşk ve duygusal ilişkilerinizi gözden geçirmeniz gerektiğini unutmamalısınız.

ANİ TEPKİLERDEN KAÇININ YAY: Merkür geri hareket ederken, eski duygulara takılmamaya çalışmalısınız. Evliyseniz veya ciddi bir partneriniz varsa, onunla güzel günler geçireceksiniz. Ani tepkiler vermeyin.

İŞ ANLAŞMASI KAPIDA OĞLAK: Eski iş imkanlarının yeniden karşınıza çıkma olasılığı sizi umutlandıracaktır. Önemli bir iş anlaşması için fırsat doğuyor. Bugünleri iyi değerlendinmelisiniz.

ÖNEMLİ DESTEKLER VAR KOVA: Bazılarınız aşk ve dostluk duygularını karmaşık bir şekilde sergilediği için karşısındakinin duygularında karışıklığa neden olacaktır. Yaşlı kişilerden destekler alacaksınız.

SÜRPRİZ AŞK OLABİLİR BALIK: Duygusal konularınızda aşırıya kaçan davranışlardan uzak kalmalısınız. Birçoğunuz, ortak arkadaş gruplarında yeni tanışacağı kişilerle duygusal bağlar kuracak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İnatçı olacağız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN