Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İlişkiler sorgulanacak

Güneş, Yengeç'te ilerlerken; Merkür ve Venüs İkizler'deki konumunu koruyor. Satürn Akrep'te geri hareketine devam ediyor. Güven duygumuzdaki eksikliklerin neden kaynaklandığını çözmek isteyeceğiz. Bazılarımızın ailevi sorunları ve yaşlılarla ilgili problemleri gündeme gelecek. Sinirli ve gerilimli olabiliriz. Bazılarımız, duygusal fırtınalara hazır olmalıyız. İlişkilerimizi sorgulayacağız.

İŞBİRLİĞİNE İHTİYACINIZ VAR KOÇ:
Duygusal davranmaktan kaçınıyorsunuz. Güçlü işbirliklerine ihtiyaç duyuyorsunuz. Partnerinizin de size destek vermesi konusunda kapris yapabilirsiniz. Stres, baş ağrısı yapabilir.
DİKKAT GERGİN BİR HAFTA BOĞA: Öfkenizi içinizde sakladığınız için gergin bir hafta geçirebilirsiniz. Sınırlarınızı gevşeterek yaratıcı yönlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Sportif aktivitelere önem vermelisiniz.
ÇOK DUYGUSALSINIZ İKİZLER: Duygularınızla hareket etmeyi sevmediğiniz halde, her anınız duygu yüklü. Yaratıcılığınız konusunda ikna edilmesi gereken birçok kişi var ve bu alanda gelişmeler var.
EĞLENCELİ TEKLİFLER VAR YENGEÇ: Değişimlere hazırsınız ama huzura da ihtiyacınız var. Fikirlerinizden ödün vermemeniz dostlarınızın arkanızdan konuşmasına neden olabilir. Bacak ağrısı çekebilirsiniz.
TAKDİR GÖRECEKSİNİZ ASLAN: Kendinize daha çok zaman ayırın. Elinizdeki olanakları arttırma yolunda göstereceğiniz çaba takdir görecek. Harcamalarınıza belli bir disiplin getirmelisiniz.
YAPACAKLARINIZI LİSTELEYİN BAŞAK: Bu dönem, arkadaşlarınızla sağlam ilişkiler içinde olacaksınız. Kişisel çabalarınızı işinize rahat bir şekilde aktarabileceksiniz. Yapacaklarınızın listesini kafanızda şekillendirin.
KISA SEYAHATLERE ÇIKIN TERAZİ:
Yanınızda çalışan kişilerin fikir değiştirmeleri yüzünden zor anlar yaşayabilirsiniz. Kısa yollar yapmalı ve görmeyi arzuladığınız kişilerle bir araya gelmelisiniz.
RANDEVULARI ERTELEMEYİN AKREP: Mantık ve akılcı davrandığınız her konu size başarıyı getiriyor. Randevularınızı ertelememeli, elde edeceğiniz fırsatları anında değerlendirmelisiniz.
SOSYAL AKTİVİTELERE KATILIN YAY: İş arkadaşlarınızla aynı zamanda sıkı dostluklar kurmak istiyorsunuz. Anaç duygularınızın ön planda olması, yakınlarınızın hoşuna gidiyor. Sosyal aktiviteler yoğunlaşacak.
BASKICI DÜŞÜNCELERE SON OĞLAK: Çevrenizdekilerin davranış biçiminden olumsuz etkilenmek istemiyorsanız, baskıcı düşüncelerden vazgeçmelisiniz. İç dünyanızdaki karışıklığı bir an önce düzeltin.
AYAKLARA ÖNEM VERİN KOVA: Ortaklıklar konusunda hiç kimsenin fikrine teslim olmak istemiyorsunuz. Sevdikleriniz söz konusu olduğunda harcamalarınızın sınırını aşıyorsunuz. Ayak sağlığına dikkat.
ENERJİNİZİ OLUMLU KULLANIN BALIK: Duygusal konularda bağımlı yaşamak sizi rahatlatıyor. Bu hafta, yaratıcılığınızı kullanacağınız alanları seçmelisiniz. Enerjinizi olumlu bir şekilde kullanmalısınız.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İlişkiler sorgulanacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN