Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Türk erkeklerini İngiliz prensleri gibi giydireceğiz

Giriş Tarihi: 12.7.2014
Erkek modasına yön veren İngiliz stilinin beğenilen markası Hackett, kısa süre önce Türkiye'deki ilk mağazasını açtı. Prens William ve Prens Harry gibi İngiliz aristokrasisini ve Anthony Hopkins gibi ünlü isimleri giydiren markanın yönetim kurulu başkanı Jeremy Hackett ile konuştuk. Henüz Türkiye'ye gelip butiğini görme fırsatı yakalayamayan ama en kısa süre içinde Türkiye'ye gelmek isteyen Hackett erkeklere her zaman sade giyinmeleri önerisinde bulunuyor:
* Türkiye en çok merak ettiğim ve görmek istediğim ülkelerden biri. İstanbul'da açılan butiğimizin bir vesile olacağından kısa süre içinde Türkiye'ye geleceğimden eminim.
* Türk tasarımcılar hakkında çok fazla bilgi sahibi değilim ancak 80'li yılların sonlarında Londra'da yaşadığı için Rıfat Özbek'i çok iyi tanıyorum.
* Kendisi bizim butiklerimizden alışveriş yapardı. Gerçekten çok yetenekli ve eğlenceli bir beyefendi. Onun sanatçı kimliğinden etkilenmemek imkansız. ? Dünyanın dört bir yanındaki ünlü isimler, yıllardır bizi tercih ediyor. Bu isimler arasında İngiltere Prensi William ve Harry de bulunuyor. Türk erkeklerini de İngiliz prensleri gibi giydireceğiz.
* Markamızı klasik giyimden keyif alan ve kıyafetlerini kaliteli bir dokunuşla tamamlayabilen erkekler tercih ediyor.
* Bizden alışveriş yapan erkeklere giyim konusunda tavsiye vermem gerektiğinde onlara her zaman sade olmaları gerektiğini söylüyorum.
* Trendleri takip etmek elbette gerekli ancak bu konuda aşırıya kaçmak hata yapmanıza neden olabilir.
* Markamızın en büyük ilham kaynağı ikinci el kıyafetlerdir. Tabii ki bunda ben çok etkiliyim.
* 17 yaşında okulu bıraktım. Birkaç yıl sonra Londra'ya taşındım. Az para kazanan bir genç olarak oradaki mağazalardan alışveriş yapmam imkansızdı ve onun yerine ikinci el ürün satan mağazaları tercih ettim.
* Daha sonra bu tarz kıyafetleri satmaya başladım ve sonunda gelen talebe yetişemeyince ikinci el görünümlü kıyafetler tasarlayıp satmaya başladık.
* İş hayatında insanın kendisine inanması gerektiğini düşünürüm. Siz kendinize inanmazsanız, kimse size inanmaz. Tabii bir de maddi destekçi gerekli! Tüm bunlar olduktan sonra her şey yolunda gidecektir.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türk erkeklerini İngiliz prensleri gibi giydireceğiz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN