Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sevdiklerimize özen göstereceğiz

Güneş, Aslan burcunda ilerlemeye başladı. Mars, Akrep burcuna geçiyor. Merkür ve Venüs, Yengeç burcunda duygusal hayatımızı olumlu bir şekilde etkiliyor. Sanatsal olaylara ilgimiz artıyor. Sevdiklerimize daha fazla özen göstereceğiz. Kendimizi ortaya koyacak ilişkiler içindeyiz. Aktivitelerimiz hızlanıyor. Kendimizi aşacağımız konuların karşımıza çıkması bizi olumlu kılacak.

BURKULMALARA DİKKAT KOÇ:
Mars, duygusal anlamda kendinizi tanıma fırsatı veriyor. Uzun süredir görmediğiniz dostlarınızın çağrılarına cevap vereceksiniz. Başarı grafiğiniz yükseliyor. Burkulmalar söz konusu.

İKİLEME DÜŞEBİLİRSİNİZ BOĞA:
Ailevi konularda hassassınız. Değiştirmek istemediğiniz değer yargılarınız yüzünden, ikileme düşebilirsiniz. Verilen sözlerin yerine getirilmesi konusunda titiz davranacaksınız.

YAŞAM KALİTENİZ YÜKSELİYOR İKİZLER:
Kişisel enerjinizi sosyal ilişkilerinize çok güzel kanalize edebiliyorsunuz. Yaşam kaliteniz yükseliyor. Arkadaşlık bağlarınızı ön plana çıkaracak davranışlar içindesiniz.

FEDAKARLIĞA HAZIR OLUN YENGEÇ:
İş ilişkilerinizde zekice bir performans sergiliyorsunuz. Uyumlu düşüncelerinizle ortaklıklar konusunda ılımlı bir hava estirecek, aileniz için her türlü fedakarlığa hazır olacaksınız.

RAKİPLER VAR ASLAN:
Güneş, burcunuzda ilerliyor. Bu dönemde size zaman kavramını unutturacak aktiviteler içinde olabilirsiniz. İşte birçok rakiple karşı karşıya kalmanız, sizi yıldırmayacak.

KÜÇÜK KAZALAR SÖZ KONUSU BAŞAK:
Kariyerinizle ilgili yeni gelişmeler var. Bu dönem her türlü olumlu şart sizden yana gelişiyor. İlişkinizi gözden geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Küçük kazalar yaşanabilir.

BAĞLANTIYI KOPARMAYIN TERAZİ:
Sınırlarınızı bilmenize rağmen, heyecanlarınızı dengeleyemiyorsunuz. Önemli kişilerle bağlantılarınızı sıcak tutun. Bulunduğunuz grupları, konuşmanızla ikna edeceksiniz.

SABIRLI DAVRANIN AKREP:
Çevre şartlarınızı değiştirme yönünde, olumlu keşiflerde bulunacaksınız. Algılama gücünüzün oldukça yüksek olduğu bir hafta. İstekleriniz konusunda sabırlı ve özverili davranın.

ÇEVRENİZE ÖRNEK OLACAKSINIZ YAY:
Yolculuklarla ilgili bazı projeler gündeme gelecek. Etki altında kalmak istemiyor ve hiç kimsenin fikrini almaya yanaşmıyorsunuz. Çevrenize örnek olmayı başaracaksınız.

GELECEĞİ YATIRIM YAPIN OĞLAK:
İşte gösterdiğiniz çabaların, size kazandıracağı prestiji unutmamalısınız. Yatırım evinizdeki Güneş bu hafta güçlü işlerin altına imza atacağınızı gösteriyor.

DUYGUSAL TAKINTILARA SON KOVA:
Partnerinizle yapacağınız ortak çalışmalarda inisiyatifi ona bırakacaksınız. Fikirleri size ilginç gelecek. Kârlı çıkmanız için, duygusal takıntılardan uzak kalmalısınız.

ERKEN YATIN BALIK:
Duygularınızı gizleyerek birçok olumsuz olaydan kendinizi koruyabilirsiniz. Size daha iyi imkanlar sağlayacak iş fırsatları karşınıza çıkacak. Geceleri erken yatmaya gayret etmelisiniz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sevdiklerimize özen göstereceğiz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN