Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Terazi aşk da iş de göz kırpıyor

Sosyal ilişkileriniz önem kazanıyor, aşk sizi yakalamaya çalışıyor. Enerjinize diyecek yok, daha özgür çalışabileceğiniz ve iş dünyanızda hızlı hareket edeceğiniz bir ay olacak

Siz daima aşk deseniz de, başarı her zaman bir adım öne çıkıyor. Geçmişte güçlü bir Satürn dönemi geçirdiniz. Artık risklerden korkmamayı öğrendiniz. Bir zamanlar denge ve düzen der, başka bir şey demezdiniz. Ne oldu o eski sistemlerinize? Üstelik bu yıl, aşk her yerde karşınıza çıkacak ve sizi yakalamaya çalışacak. 2014 Ağustos'tan sonra bu güzel duyguyla körebe oynamaya başladınız. Gözünüzü korkutmak istemiyoruz ama, evlilik kapanı bu yıl sizi sinsice bekliyor. Geçtiğiniz yerlere iyi bakın ve izinizi yok edin. Enerjinize diyecek yok. Kişisel çabalarınız, her anlamda sonuç veriyor. Sosyal ilişkileriniz önem kazanıyor. Yeni kişiler tanıyacak, belki de iş ve arkadaşlığı bir arada yaşayacaksınız. Geçmiş yıllarınızda birçok hayal kırıklığı yaşadınız. Eskiyi unutmak istiyorsunuz. Yaşam değerleriniz yükseliyor.

AYIN GEZEGEN HAREKETLERİ
24 Eylül'den sonra Güneş, Terazi burcuna geçiyor. Güzellik sanat ve adalet sorgulanıyor. Hayata anlamlı ve uyumlu bir şekilde bakacağız. Özellikle hava gurupları için yükselen değerler başlıyor. 8 Ekim'de Koç burcunda bir ay tutulması gerçekleşiyor. Ateş gurupları Yay, Aslan ve Koç için duygusal değişimler söz konusu. Ay boyunca Mars, Yay burcunda. Hareketli olaylar ve özgürlük çok önemli olacak. Bol seyahatlerin yapıldığı bir ay. Açılışlar ve davetler söz konusu.

GÜNEŞ SİZİ ETKİLİYOR
Kişiliğinizle ilgili bilinçaltınızda yatan düşünceleriniz berraklaşacak, yapacaklarınız konusunda güçlü adımlar atacaksınız. Gezegenlerden alacağınız bu tür bir etkilenme ile güçlü ve enerjik duygularla donatılacağınız için, çok küçük olaylar karşısında bile agresif tepkiler verebilirsiniz. Karar verilmesi gereken konularda gereksiz bir acelecilikle çevrenizi de olumsuz etkileyebilirsiniz.

MERKÜR KİŞİSEL EVİNİZDE
4 Ekim'de Merkür geri gidiyor. Yarım kalmış işlerinizi tekrar ele alabilirsiniz. Daha özgür çalışabileceğiniz bir ay sizi bekliyor. Kendinizi geliştirebileceğiniz konular üzerinde çalışmayı tercih etmelisiniz. Uzun vadeli planladığınız projeleriniz gündeme gelecek. Yaşam akışı konusunda ideallerinizle ilgili temel değişimler yaşayabilirsiniz. Düşündüğünüz konularla ilgili yolculuklara çıkarken, eğitim amaçlı yer değiştirmeleriniz olacak.

ÇEVRENİZİ YÖNETMEK İSTİYOR SUNUZ
Oldukça cesur davranırken, hiç kimsenin cesaret edemeyeceği işlere yelken açacaksınız. Görüşeceğiniz kişiler kariyerinizle ilgili size destek sağlayacak kişiler olacak. Yatırımlardan veya çalışmalarınızdan payınıza düşen maddi kazançlarınız sizi meşgul edecek. Çevrenizi yönetmek ve aynı zamanda onlarla bütünleşmek isteyeceksiniz. İş yatırımları konusunda hızlı hareket edeceğiniz bir ay olacak. önemli
yardımlar ala cak sınız
Uzun süredir planladığınız atılımları kolay bir şekilde gerçekleştireceksiniz. Gücünüzün farkındasınız. Engelleri hızlı bir şekilde atlatacaksınız. Kararlı ve temkinli hareket etmenize rağmen, aile yakınlarınızın düşüncelerinin de hayatınızda yeri olacak. Bazılarınız baba mesleğini devrabilir ve yeniden yapılandırabilir. Aileden kalan misyonlarınızın kazançlı bir şekilde gündem kazanması söz konusu. Bireysel çalışmalarınızı destekleyici yolculuklar yapacak ve yurtdışına çıkacaksınız.

SAĞLIĞINIZI KORUMALISINIZ
Ay boyunca Neptün sağlık evinizde geri gidiyor. Eski sağlık sorunlarınızı halletmelisiniz. Sağlığınızla ilgili önemli bir sorun olmamasına rağmen değişen hava koşulları karın bölgenizde ağrılara neden olacak. Ayaklarınızı üşütmemeli, kendinize dikkat etmelisiniz. Ağır yiyeceklerden uzak kalmalı ve kalori dengenizi korumalısınız. Ani hareketlerden etkileneceksiniz.

PRENSİPLERİNİZDEN VAZGEÇMEYECEKSİNİZ
Başarı için, bazı yaşam değerlerinizi göz ardı etmeyeceksiniz. Bunlar işinizle ilgili ahlaki değerler, mutlu aile yaşamı v.s. gibi hayatın parametreleri çünkü. Bu nedenle, işiniz ve maddi kazançlarınız konusunda, yargılarınızdan ve yaşam prensiplerinizden ödün vermek istemeyeceksiniz. Bazı Teraziler, aile objelerine ve iş yerinde onları hatırlatacak aksesuvarlara önem verecek. Daha seviyeli kişilerle yaptığınız arkadaşlık, dostlukların zevkini olumlu bir şekilde hissedeceksiniz. Size hayal kırıklığı yaşatan birçok arkadaşınız oldu. Onlarla ilişkilerinizi yeniden gözden geçireceksiniz.

TERAZİ'Yİ NASIL BİLİRİZ?
- OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ: Düşünmeden fevri davranmak. Düşüncesizce kendini öne sürme. Ben merkezcilik. Para konusunda iyi karar verememe. Uzlaşmaya direnmek.
- GİZLİ YÖNLERİNİZ: Öfke patlamaları, iş birliği, diplomasi, paylaşmak, kendi kimliğini ifade etmek, adaletli olmak, özenli olmak, dengeleri korumaya çalışmak.

CAZİBENİZ YÜKSEK
Merkür birinci evinizde olacağı için, yönetici gezegeniniz sizi yoğun bir şekilde parlatacak. Aşk hayatınızda hiç kimsenin cesaret edemeyeceği riskleri göze alacaksınız. Cazibenizin oldukça yüksek olması sosyal ve kariyer gelişimleri de beraberinde getirecek.

DEĞİŞİME DİRENÇ GÖSTERİYORSUNUZ
Alışkanlıklarınızı ve kurallarınızı seviyor ve değişimlere karşı direniyorsunuz. Fakat disiplinli bir değişime de hayır demek istemiyorsunuz. Bu duygular sonucunda arkadaşlarınızla birlikte ortak projeler üreteceksiniz.

- BAŞARI RENGİNİZ: Siyah, beyaz
- AŞK RENGİNİZ: Mavi, sarı, yeşil
- SAĞLIK RENGİ: Gümüş, gri, beyaz
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Terazi aşk da iş de göz kırpıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN