lı güzelin çektiği selfie olay oldu

Miss Universe Güzellik Yarışması hazırlıklarında güzellik kraliçesinin çektiği selfie başına bela oldu. Miss 'ın çektiği fotoğrafa son anda Miss dahil olunca ortalık karıştı.

Giriş Tarihi: 19.1.2015 10:23 Güncelleme Tarihi: 19.1.2015 10:44
Lübnanlı güzelin çektiği selfie olay oldu
'nin Miami'kentinde 'nda 'ı temsil eden Saly Greige (soldan ikinci), temsilcisi Doron Matalon (en solda) ile aynı fotoğraf karesinde poz verdiği için ülkesinde tepki çekti.

Lübnan ve İsrail 2006'dan beri sıcak bir çatışmaya girmese de şu an teknik olarak hala savaşta olduğu için Lübnanlılar tarafından İsrailli güzelin fotoğrafında kendi ülkelerini temsil eden Saly Greige'e ölüm tehdidi geldiği bile iddia edildi.

İKİ ÜLKEYİ KARIŞTIRAN SELFİE GÜZELLERİ- TIKLAYIN

İSRAİLLİ GÜZEL ARAYA ATLADI!

Lübnanlı güzel ise gelen tepkiler sonrası yaptığı açıklamada "Miss Universe'e geldiğim günden beri benimle birçok kez fotoğraf çektirmek isteyen İsrail güzeliyle herhangi bir iletişime girmemeye özen gösterdim. Ben tam Miss Japonya ve Miss Slovenia ile fotoğraf çektirirken Miss İsrail araya atladı ve olaya dahil oldu" şeklinde konuştu.

Teknik olarak halen savaşta olan iki ülkenin sınırı 2006'daki krizden bu yana sakin olsa da, Lübnanlılar İsrail'e gitmeleri halinde hapis cezası alıyor ve Lübnan'da hiçbir İsrail ürünü kullanılmıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Lübnanlı güzelin çektiği selfie olay oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN