Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Trump ilk 10 küresel risk arasında

Giriş Tarihi: 18.3.2016
Trump ilk 10 küresel risk arasında

İngiltere'de yayımlanan Economist dergisinin yaptığı araştırmaya göre, ABD'li işadamı Donald Trump'ın ABD Başkanı olma olasılığı, en büyük 10 küresel risk arasında yer alıyor.
İngiltere'de yayımlanan Economist dergisinin yaptığı araştırmaya göre, ABD'li işadamı Donald Trump'ın ABD Başkanı olma olasılığı, en büyük 10 küresel risk arasında yer alıyor. Trump'ın küresel ekonomiyi sekteye uğratabileceğini söyleyen Economist, Trump'ın başkan seçilmesini en önemli 5'inci küresel risk olarak belirledi.
Derginin istihbarat biriminin yaptığı araştırma, Trump'ın seçilmesiyle ABD'de siyasi istikrarsızlığın ortaya çıkabileceğini ve güvenlik risklerinin oluşabileceğini gösteriyor. Öte yandan Economist, Trump'ın Cumhuriyetçilerin başkan adayı olarak seçilmesi halinde bile kasımda gerçekleştirilecek seçimleri Demokrat adaya karşı kaybedeceği öngörüsünde bulundu.Trump'ın küresel ekonomiyi sekteye uğratabileceğini söyleyen Economist, Trump'ın başkan seçilmesini en önemli 5'inci küresel risk olarak belirledi.
Derginin istihbarat biriminin yaptığı araştırma, Trump'ın seçilmesiyle ABD'de siyasi istikrarsızlığın ortaya çıkabileceğini ve güvenlik risklerinin oluşabileceğini gösteriyor. Öte yandan Economist, Trump'ın Cumhuriyetçilerin başkan adayı olarak seçilmesi halinde bile kasımda gerçekleştirilecek seçimleri Demokrat adaya karşı kaybedeceği öngörüsünde bulundu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Trump ilk 10 küresel risk arasında
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN