Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Donald Trump'tan zafer konuşması

Giriş Tarihi: 9.11.2016 10:28 Güncelleme Tarihi: 9.11.2016 15:02
Donald Trump'tan zafer konuşması

ABD'nin 45. Başkanı olan Donald Trump, seçim merkezinde zafer konuşmasını yaptı ve 'Tüm Amerika'nın başkanı olacağım' vaadinde bulundu.

Herkese çok teşekkür ediyorum. Sizleri bu kadar beklettiğimiz için özür diliyoruz. Sayın Clinton az önce aradı ve hepimizi tebrik etti. Çok sıkı bir mücadele oldu. Hillary uzun bir zaman hizmet etti, çalıştı. kendisine ülkemize verdiği hizmetlerden dolayı bir teşekkür borçluyuz. Artık birleşme ve tek vücut olma zamanı.Cumhuriyetçilerin, Demokratların bir araya gelme, bir olma birleşik olma zamanı.

DONALD TRUMP'IN AİLE ALBÜMÜNDEN ÖZEL FOTOĞRAFLAR

BÜTÜN ABD'LİLERİN BAŞKANI OLACAĞIM

- Hillary çok uzun üzere ülkemiz için çalıştı bunun için kendisine teşekkür ediyorum. Artık bir araya gelme zamanı. Cumhuriyetçiler Demokratlar hepimizin bir araya gelme, birleşme zamanı. Her vatandaşıma şunun sözünü veriyorum. Bütün ABD'lilerin başkanı olacağım. Bu benim için çok önemli. Beni desteklemeyi tercih etmeyenlere gelince… Sizlerin yardımına başvuracağım ülkemize birlikte hizmet verelim diye.

ABD Başkanı seçilen Donald Trump zafer konuşması yaptı

İşte Trump'ın ilk zafer kutlaması YENİ ABD BAŞKANI DONALD TRUMP KİMDİR? ABD'DE SEÇİMLERE 'ERDOĞAN' DAMGASI!

TWITTER'DAN DA AÇIKLAMA YAPTI

ABD'nin yeni Başkanı Trump, kişisel Twitter adresinden bir mesaj yayınladı. Seçimlerde ipi göğüsleyen ve ülkenin 45'inci Başkanı olan Trump, tweet'inde "Çok güzel ve önemli bir gece! Unutulan kadın ve erkekler bir daha unutulmayacak. Daha önce olmadığı kadar birlik oalcağız" ifadelerine yer verdi.DİĞER ULUSLARLA İYİ İLİŞKİLER KURACAĞIZ

İnanılmaz bir potansiyel var. Ben ülkeyi çok iyi tanıma fırsatı buldum. Her Amerikalı kendi potansiyelinin farkına varma şansına sahip olacak. Ülkemizin tüm kadınları ve tüm erkekleri, unutulan herkes artık unutulmayacak, hatırlanacak. Şehirlerimizdeki sorunları çözeceğiz, okullar, hastaneler, tüneller her şeyi inşa edeceğiz. Böylelikle her şeyin birincisi olma fırsatını tekrar yakalayacağız ve aynı zamanda nihayet savaş gazilerimizin de elinden tutacağız. Onların pek çoğuyla tanışma imkanım oldu. Onlarla geçirdiğim vakit benim için müthiş bir gurur kaynağı. Yenilenme projesi başlatacağız. İnanılmaz bir beceri kabiliyeti var ülkede. İnanılmaz bir ekonomik planımız var, büyümeyi ikiye katlayacağız. Tüm diğer uluslarla da iyi ilişkiler kuracağız.

ABD SEÇİMLERİNDE ŞOK HİLE İDDİASI ABD SEÇİMLERİNE DAMGA VURAN GÖRÜNTÜ

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Donald Trump'tan zafer konuşması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN