Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Son dakika: Başkan Erdoğan 'da

Son dakika haberi! Başkan Erdoğan 'da resmi törenle karşılandı.

Giriş Tarihi: 15.9.2018 12:04 Güncelleme Tarihi: 15.9.2018 14:38
Son dakika: Başkan Erdoğan Azerbaycan'da

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, resmi temaslarda bulunmak üzere Azerbaycan'ın başkenti Bakü'ye gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı resmi törenle karşıladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak 'Can' ile TSİ 11.30'da Azerbaycan'ın başkenti Bakü'ye geldi. Haydar Alivev Havalimanı'nda karşılanan Erdoğan daha sonra Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev tarafından resmi törenle karşıladı. Resmi törenin ardından iki lider baş başa görüşmeye geçti. Gençlik Cumhurbaşkanlığı Konutunda gerçekleşen görüşmede Erdoğan ve Aliyev, iki ülke arasındaki stratejik ortaklığa dayanan dostluk ve kardeşlik ilişkilerinin tüm alanlarda başarıyla gelişmesinden duyulan memnuniyeti dile getirdi.


Başkan Erdoğan Azerbaycan'da resmi törenle karşılandı.

Azerbaycan ziyareti kapsamında merhum Cumhurbaşkanı Haydar Aliyev'in mezarını, Azerbaycan ve Türk şehitlikleri ziyaret edecek Erdoğan, Bakü'nün kurtuluşunun 100. yıldönümü törenlerine katılacak.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, ALİYEV İLE GÖRÜŞTÜ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi temaslarda bulunmak üzere geldiği Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile baş başa görüşme gerçekleştirdi.
Azerbaycan ziyareti kapsamında merhum Cumhurbaşkanı Haydar Aliyev'in mezarını, Azerbaycan ve Türk şehitliklerini ziyaret eden olan Erdoğan, Bakü'nün kurtuluşunun 100. yıl dönümü törenlerine katılacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakü'de Haydar Aliyev'in mezarını ziyaret edip dua okudu

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Son dakika: Başkan Erdoğan Azerbaycan'da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN