Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mazbatasını alan Yılmaz Silivri için kolları sıvadı

Cumhur İttifakı'nın adayı olarak yüzde 47 ile 'nin elinden Silivri'yi alan Belediye Başkanı olan Volkan Yılmaz, mazbatasını alarak göreve başladı. Mazbatasını alarak göreve başlayan ve 5 yıl boyunca gece gündüz demeden Silivri'linin yanında olacağını belirten MHP'li Volkan Yılmaz, Silivri'ye 25 dev projem var ve marka kent olacağız.

Giriş Tarihi: 12.4.2019 11:31
Mazbatasını alan Yılmaz Silivri için kolları sıvadı

Silivri'li Cumhur İttifakın Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, uzun yıllar futbol oynadıktan sonra siyasete atıldı. 20 yıldır siyasetin içinde olan Yılmaz, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile beni evladı olarak gören Devlet Bahçeli'nin, Cumhur ittifakının MHP adayı olarak beni göstermeleri onur verdi. Aynı zamanda omuzlarıma maneviyatı çok büyük bir yük yükledi. Ama her zaman ifade ettim Cumhurbaşkanımıza ve beni evladı olarak gören Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'ye, ben bu yükü taşıyacak güçte ve iradeye sahip olduğumu söyledim" dedi.

Mazbatasını alarak göreve başlayan Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, "Cumhuriyet tarihinde Silivri belediyesi 2 defa sağ partiyle yönetildi. Onun dışında CHP burada hep söz sahibi oldu. Ben her ifade ediyorum Silivri'de kült bir CHP seçmeni var. Ama bununla birlikte biz yola çıktığımızda bize hep bunlar 2 gün sonra kavga eder gözüyle baktılar. Biz Cumhur ittifakını hem anlamış ve anlamlandırmış bir şekilde, AK Parti ilçe Başkanımız Mutlu Bozoğlu, MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın'la birlikte omuz omuza bir yol yürüdük. Ben buradan AK Parti'nin tüm kollarına, MHP'nin tüm kollarına teşekkür ederim. Her şeyden önemlisi biz bu yola çıktığımızda şunu söyledik, ben kollarımı iki yana açtım aça bildiğim kadar büyük açıyorum çünkü Silivri'yle kucaklaşmak istiyorum. Silivri'nin buna ihtiyacı var, Silivri'nin dokunulmaya ve derdinin kederinin düzelmesine ihtiyaç var. Silivri'nin derdi kederi, benim derdim kederim. Silivri'nin güzel insanına buradan teşekkür etmek istiyorum, yüzde 47 ile beni buraya getirdiler"

Projelerinden bahsederek sözlerine devam eden Yılmaz, "Cumhuriyetimizin kuruluşunun yüzüncü yılını ifade eden 2023 yolunda, 23 dev projeyle anlamlı olacağını düşündük. Bu 23 projenin oturduğu bir alan yapacağız. Bu projeleri anlatırken, gençlere ve çocuklara olacağını söyledik. Bizden sonraki neslin bunların üzerine bir taş daha koyabilsinler. Bizim bütün projemiz insana olacak, mutlu çocuk, mutlu genç, mutlu aile ve mutlu Silivri diye olacak. Bizim bu 23 projenin ana fikri, Silivri'yi marka kenti yapmak. Tüm Türkiye'nin tanıyacağı bir marka kenti yapacağız. Üniversiteler kenti, turizm kenti, tarihi dokuyu bozmadan 5 yıldızlı mavi bayraklı plajlar yapacağız. Bu 5 yılda Silivri'yi tüm Türkiye'nin tanıdığı bir kent yapacağız" dedi.

Eski profosyonel futbolcu olan Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Silivri Spor'ada sahip çıkacağını ve alt yapıdan futbolcular yetiştireceklerini belirtti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mazbatasını alan Yılmaz Silivri için kolları sıvadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN