Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'2013 yılı birlik beraberlik getirsin'

Giriş Tarihi: 3.1.2013

Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, kurucusu olduğu ve kendi adını taşıyan okul öncesi eğitim kurumlarındaki yeni yıl kutlamasına katıldı, "Sorunların en aza indirildiği bir yıl diliyorum" dedi

EGE-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, adını taşıyan ve kurucusu olduğu okul öncesi eğitim kurumlarındaki yılbaşı partisine katıldı. 2012'de başta terör olmak üzere ulusu derinden sarsan olaylar yaşandığını belirten Aslan, "2013'ün birlik ve beraberliğin en üst seviyede olduğu bir yıl olmasını diliyorum" dedi. Özel Hüseyin Aslan Anaokulu öğrencileri, yeni yıl partisinde eğlendi. Aslan, çocuklarla oyunlar oynadı, hediyeler dağıttı.

NOEL BABA COŞKUSU

Pastanın da kesildiği partide Aslan, yeni yılın İzmir ve ülkeye hayırlar getirmesini diledi, "2012, başta terör olmak üzere ulusumuzu derinden sarsan olayların yaşandığı yıl oldu. Ancak birlik ve beraberliğimizi devam ettirdiğimiz, Türk- Kürt, Alevi-Sünni gibi oyunlara gelmediğimiz sürece ülkemiz gelişmesine devam edecektir. Atatürk'ün çizdiği yolda 2013'ün birlik ve beraberliğin en üst seviyede olduğu, ekonomimizin güçlendiği, iç ve dış sorunların asgariye indirildiği bir yıl olmasını diliyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'2013 yılı birlik beraberlik getirsin'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN