Kocaoğlu ve Okuyan Ege-Koop'u övdü

Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu, "Ege-Koop, projeleri ile kooperatifçilik alanında çığır açtı. Bu çalışmaları bu kadar uzun süre başarıyla götürmek büyük bir onur. Sayın Aslan'ı yürekten kutluyorum" dedi

Giriş Tarihi: 4.1.2013
Genel ve yerel siyasetin iki önemli ismi Ege-Koop çatısı altında bir araya geldi. Mesut Yılmaz liderliğindeki Anavatan Partisi döneminde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı yapan Yaşar Okuyan'ın Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan'ı ziyaretine sonradan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu da katıldı. İki saati aşkın süren ziyarette ülke ve İzmir gündemine ilişkin konular değerlendirilirken Ege-Koop'a da övgüler yağdı. Okuyan, " Ege-Koop'un ulusal bir marka haline gelmiş olmasından memnuniyet duyuyorum" derken Ege-Koop çalışanları tarafından coşkuyla karşılanan Başkan Kocaoğlu da, "Ege-Koop'un çalışmaları, alanında çığır açmıştır. Başarıyı bu kadar uzun süre devam ettirmek büyük onurdur" dedi. Eski Yalova Milletvekili, ANAP döneminin Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Yaşar Okuyan, beraberinde Türk Parlamenterler Birliği İzmir Şube Başkanı ve Ege-Koop Danışma Kurulu Üyesi Metin Öney ile birlikte Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan'a nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarete ilerleyen dakikalarda İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu da dahil oldu. İki saati aşkın süre devam eden ziyarette ülke ve İzmir gündemine ilişkin değerlendirmeler yapıldı.

COŞKULU KARŞILAMA

Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, "Türkiye ve İzmir siyasetinin iki önemli ismini kurumumuzda ağırlamak büyük onur. Sayın Bakanımız uzun yıllar hem devlet yönetiminde hem de siyaset alanında ülkemize önemli hizmetlerde bulunmuştur. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Kocaoğlu da, İzmir'in gelişmesi için ulusal ve uluslar arası alanda ciddi projeleri kapsamlı bir şekilde hayata geçiriyor. Böylesine iki isim ile bir arada bulunmak Ege-Koop'un bütünleştirici kimliğinin de göstergesidir" diye konuştu. Bakan Okuyan ise, özellikle yerel seçim sürecine dikkat çekti. 2014 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerin Türkiye'nin kaderinin belirlenmesi anlamını taşıdığını kaydeden Okuyan, " Vatanını seven herkese, AK Parti'ye oy vermiş vatandaşlarımıza bile görev düşüyor. Artık bu parti meselesi olmaktan çıkmıştır, memleket meselesi haline gelmiştir." dedi. Okuyan, Ege- Koop'a da övgüler yağdırarak, " Sayın Aslan'ı ziyaret etmekten büyük mutluluk duydum. Yapılan güzel hizmetlerin daha da geliştiğini görmekten ayrıca memnun oldum. Ege-Koop ulusal bir marka haline gelmiştir ve bu hepimiz için gurur vesilesidir. Taktirle takip ettiğim bir sivil toplum kuruluşudur aynı zamanda" ifadelerini kullandı.

ÖNEMLİ MİSYON
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu da, Ege-Koop'un çalışmalarının kooperatifçilik alanında çığır açtığını belirterek, " Bu kadar uzun süre bu çalışmaları başarıyla götürmek büyük bir onur. Kutluyorum. Ayrıca sivil toplum olarak da çok önemli bir misyon üstleniyor. Hem güncel konuları hem de önemli fikir projelerini kentin gündemine taşıyor ve bunu sürdürüyor. Kentsel dönüşümün öncü kuruluşu Ege- Koop'a hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kocaoğlu ve Okuyan Ege-Koop'u övdü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN