BERRİN GÜLOĞLU: 'Günlerimi ağır çekim yaşıyorum'

Giriş Tarihi: 8.1.2013

Model, sunucu Çağla Şikel, mutluluk sırrını verdi: "Enerjimi yüksek tutar, her anın tadını çıkarırım"

Son projesi "Bugün Ne Giysem" ile ekranlarda severek izlediğimiz model ve sunucu Çağla Şikel ile hayata dair kısa bir söyleşi yaptık. İncecik, zarif fiziği ile kim der ki 2 çocuk annesi! Popüler müziğin sevilen sanatçısı Emre Altuğ'un da kalbini çalan Şikel, mutlu evliliği ile sanat camiasının dilinde... Her anının tadını çıkaran, hayatı dolu dolu yaşayan, güzelliği ve stili ile her zaman ön planda olan Çağla Şikel ile sohbetimiz sizlerle...
Çağla Şikel Altuğ'un yaşam tarzı nedir? - Mutlu yaşarım. Enerjimi çok yüksek tutmayı, öyle insanlarla olmayı severim. Beni aşağıya çeken negatif insanlara yer yok hayatımda.. Eğlenirim, her anımın tadını çıkarırım. Bazen çok uyurum, döne döne keyifle; bazen hiç uyumam, sabahlar olmasın kafası... Dolu dolu yaşarım.
Çılgın mısınız, uçlarda yaşadığınızı düşünüyor musun? - Hayır, uçlarda olduğumu düşünmüyorum ama 2 çocuğum ve eşimle bu kadar yoğun çalışabilmek, aynı zamanda gezmek, eğlenmek gerçekten delilik.
Peki kurallarınızın sizi boğduğu olmuyor mu? - Zaman zaman boğuyor ama seviyorum kuralları...
Hayattan beklentileriniz yüksek mi? - Yüksekten uçarım mutlaka ancak bu bende bir beklenti yaratmaz.

"AİLEM İLE BİRLİKTE"
Rejim yaptınız mı hayatınızda? - Evet, kilo almak için rejim yaptım.
Aynanın karşısına geçtiğinizde nasıl bir kadın görüyorsunuz? - Şu an çok zayıf. Ama dışarıdan kendime baktığımda huzurlu, mutlu, ufacık bir andan bile havalara uçabilecek kadar mutlu bir kadın görüyorum.
Güzel bir kadın olmak hayatı ya da para kazanmayı kolaylaştırır mı? - Hayata hiç öyle bakmadım.
Mesleğinizde kıskançlık ne kadar yaşanıyor? - Mutlaka her zaman, her sektörde kıskançlık olur, insanın doğasında vardır ama bana uğramamış o doğa. Sevmem kıskanmayı. Kıskanılmayı da! Beğeni ve taktir benim için daha önemli.
Yaşadığınız şehri anlatın, desem? - İstanbul, aşktır. Heyecanıyla, huzuruyla, berbat trafiğiyle; bir o kadar akıcılığıyla adamı bağlar kendine... Her şeyine "Tamam" dersin. Öyle güzeldir ki rüya şehirdir benim için.
Yaşlanmak istediğiniz yer? - Ailemin yanımda olduğu her yer.
Mesleğinizle ilgili en çok sevdiğiniz şey nedir? - Başarılı olduğum her işi severim ben. (Modellik, sunuculuk.)

"ÖNCE KİLO ALMALIYIM"
Olmak istediğiniz nokta neresi? - Televizyonda iyi bir kariyer yapmak istiyorum ama önce kilo almalıyım, göğüs kemiklerimle dalga geçiliyor.
Başarı mı, başarısızlık mı sizi kamçılar? - Başarı.
Neden yaşıyorsunuz? İz bırakabilmek için mi? - Bitmesin diye ağır çekim yaşıyorum hayatı. İz bırakmak gibi derdim yok. Yaşadıklarım bende iz bıraksın, boş gitmeyeyim buralardan yeter.
Hayat mı çok keyifli yoksa siz mi o hayata keyif katıyorsunuz? - Bence çok keyifli. Yaşamasını, tadını çıkarmasını, şükretmesini bilene...
Nasıl motive olursunuz? - Hayatım, sahip olduklarım başlı başına bir motive sebebi zaten ama yorulduğumda spor yaparak, düşünerek motive olurum.
Gelecek planlarınız? - Güzel, parlak, uzun soluklu, enerjisi yüksek, gülümseten işler...

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
BERRİN GÜLOĞLU: 'Günlerimi ağır çekim yaşıyorum'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN