Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Uğurtaş'a imzalı destek

İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Hilmi Uğurtaş'ın Şubat'taki seçimde yeniden aday olması için imza toplayan sanayiciler, "Projeleri başlatan Uğurtaş görevde kalmalı" dedi

Giriş Tarihi: 9.1.2013
Sanayiciler, Atatürk Organize Sanayi Bölgesi'nde (AOSB) mevcut başkan Hilmi Uğurtaş'ın Şubat'ta yapılacak seçimde yeniden başkan adayı olması için imza topladı. Bölge sanayicileri, seçimli genel kurula 2 ay kala aday olup olmayacağı belli olmayan Başkan Uğurtaş'a "göreve devam" mesajı verdi. Faruk Oral'ın başlattığı kampanyaya 140 parselde faaliyette olan sanayicilerin katıldığı öğrenildi. Sanayicilerin buluştuğu akşam yemeğinde konuşan Oral, "Sayın Hilmi Uğurtaş 10 yıldır hizmet ettiği İAOSB'ye pek çok değer katmış, bilgili, ilkeli, çalışkan, herkesin saygı duyduğu bir başkandır. Önümüzdeki dönem de projelerimiz ve yaşanan sıkıntılar nedeniyle kritiktir. Hilmi Bey'in, projeleri başlatan kişi olarak görevde kalması gerektiğine inanıyoruz. Hilmi Bey, Bölgemizin vizyonunu çok genişletmiş, bulunmaktan gurur duyduğumuz ortamın yaratılmasında liderlik yapmıştır. İmza atan sanayiciler olarak göreve devam etmesini istiyoruz" dedi. İAOSB'nin Türkiye'nin en büyük ve en çok üretim yapılan bölgesi olmamasına rağmen rağmen hizmetler altyapı, üstyapı, şartlar ve hizmetlerle en değerli OSB'lerinden olduğunu vurgulayan Uğurtaş ise, "Bu noktaya gelmek için geçmiş yönetimlerin ve bizim verdiğimiz mücadelelerde desteğiniz ve güveniniz bize güç verdi. Bu mutluluk ve onur, çocuklarıma bırakacağım en önemli miras olacaktır" diye konuştu.

YÖNETİMİN KARARI

Sanayicilerin desteğiyle sürekli yeni projeler uyguladıklarını kaydeden Uğurtaş, "Yönetim Kurulundaki arkadaşlarımla prensibimiz, her kararı oy birliği ile almaktır. Tekrar aday olmamız hususunu da ilk toplantımızda değerlendireceğiz" dedi.

Murat ŞAHİN / İZMİR

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Uğurtaş'a imzalı destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN