Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Küçük Menderes" için "büyük umut"

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Beydağ ve Kiraz'ı ziyaret etti, esnafla görüştü, dert dinledi, yeni projelerini anlattı

Giriş Tarihi: 12.1.2013
Bakırçay turundan sonra Küçük Menderes Havzası'na geçen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, yasayla Büyükşehir sınırlarına dahil edilen Beydağ ve Kiraz'da toplantılar yaptı, "Yeni bağlanan 9 ilçe, 23 belde ve 400'e yakın köyün yaşam standardını yükseltmek için ne gerekiyorsa yapacağız. Bunun en yakın örneği Bayındır'dır. Hiçbir ayrım yapmadan bütün yerleşimlere eşit hizmet götüreceğiz" dedi. Başkan Aziz Kocaoğlu, yeni yasayla birlikte sınırlarına dahil olan ilçelerde 15 ay öncesinden çalışmalarına başladı. Haftanın bir günü mesaisini yeni bağlanan ilçelere ayıran Kocaoğlu, Bakırçay Havzası'ndaki Dikili, Bergama ve Kınık'tan sonra, şimdi de Küçük Menderes Havzası'nda yer alan ilçeleri ziyarete başladı. İlk olarak Beydağ ve Kiraz'a giden Başkan Aziz Kocaoğlu; belediye başkanı, meclis üyeleri ve muhtarları dinledi. Bakırçay Havzası'nda yapılacak çalışmalar ile ilgili ekiplerin tespit çalışmalarına başladığını dile getiren Kocaoğlu, Küçük Menderes Havzası'nda da öncelikleri tespit edip yol haritasını çıkaracaklarını ve hızla çalışmalara başlayacaklarını anlattı.

"ELİNİ BİZDEN UZAK TUTMADI"
Beydağ Belediye Başkanı Vasfi Şentürk ise Başkan Kocaoğlu'nun bugüne kadar kendilerine büyük destek verdiğini belirterek, "Başkanımız hiçbir gün elini bizden uzak tutmadı. Yasa değişikliğinden sonra da ilçemizde çok güzel projeler hayata geçireceğini inanıyorum" diye konuştu. Beydağ Pazarı'nı dolaşarak esnafla da görüşen Kocaoğlu, 4 mahalle ve 52 köyden oluşan Kiraz'da Belediye Başkanı İsmet Korkmaz, meclis üyeleri ve muhtarlarla koordinasyon toplantısı yaptı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Küçük Menderes" için "büyük umut"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN