2. Akhisar Alışveriş Festivali

Akhisar Alışveriş Festivali 31 Ocak'ta başlayacak.

Giriş Tarihi: 14.1.2013 09:48
Akhisar Alışveriş Festivali'nin ikincisi için hazırlıklar başladı. Akhisar Belediyesi bünyesinde kurulan Alışveriş Festivali Komitesi, 31 Ocak - 3 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek etkinliğin ilk bilgilendirme toplantısını ilçedeki meslek odalarının başkanlarına yaptı.

Akhisar Belediyesi Encümen Salonu'ndaki toplantı Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı başkanlığında gerçekleştirildi. Bilgilendirme toplantısında ilk olarak söz alan Akhisar Belediye Başkan Yardımcısı ve Alışveriş Festivali Komitesi üyesi Ömer İşçi, bu yıl festivalin daha renkli geçeceğine dikkat çekti. Ardından organizasyon sorumlusu Bahadır Barışık, yapılan hazırlıklar hakkında bilgilendirme sunumu yaptı. Toplantını ardından, Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Mehmet Ali Erdayıoğlu ve ATSO Meclis Başkanı Mehmet Ulusoy, çalışmalar konusunda üyelerini bilgilendireceklerini dile getirerek, Akhisar Belediyesi'nin bu yıl daha da başarılı bir festival hazırlığı yaptığını belirtti.

Belediye Başkanı Hızlı, Alışveriş Festivali'nin 31 Ocak - 3 Şubat tarihleri arasında düzenleneceğini, kamuoyunu ilgilendiren lansman toplantısının ise ileriki günlerde yapılacağını belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
2. Akhisar Alışveriş Festivali
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN