Turizm ve Tanıtma Derneği, tanıtım çalışmalarına başladı

Giriş Tarihi: 19.1.2013 10:41

60 Yıl önce kurulan Turizm ve Tanıtma Derneği yeniden faaliyete geçerek Kuşadası'nın tanıtımı için çalışmalara başladı.

Bu kapsamda Romanya ve Hollanda fuarlarına katılan dernek Yönetim Kurulu Başkanı Bülent İlbahar , katıldıkları yurt dışı fuarlarından 'na memnun döndü.

Romanya ve Hollanda fuarlarının çok iyi geçtiğini, Kuşadası'nın tanıtımına katkıda bulunmaktan memnuniyet duyduklarını dile getiren Başkan Bülent İlbahar, ' Önümüzdeki günlerde Viyana,Berlin fuarları var. Bu fuarlara da katılarak Kuşadası'nı ve çevresini tanıtmaya devam edeceğiz. Amacımız Kuşadası'nın marka haline gelmesi ve turizme katkıda bulunmak' dedi.

Aynı zamanda bir amaçlarının da Kuşadası'nı sosyal medya üzerinden tüm dünyaya tanıtmak olduğunu açıklayan dernek Yönetim Kurulu Başkanı Bülent İlbahar, bu konuda çalışmaların sürdüğünü, web sitesinin Kuşadası'nın tanıtımı amacıyla kapsamlı bir şekilde hazırlandığını ve çok yakında yayına başlayacağını belirtti ve 'fuarlarda tanıtımlar çok etkili, ama artık tanıtımın bir başka yüzü de sosyal medya. Dünyanın her köşesinde çok yoğun kullanılan sosyal medya aracılığıyla tanıtımlar çok etkili olarak yapılmakta. Biz de bu konuda Kuşadası'nda ki açığı kapatmak üzere çalışmalar yapıyoruz. Amacımız Kuşadası'nın güzelliklerini tanıtmak ve dünyanın her köşesinden Kuşadası'na turist çekmek' dedi.

Kuşadası'ndan para kazanan herkesi derneğe üye olmaya davet eden başkan Bülent İlbahar, birlikten kuvvet doğacağını ve bu şekilde Kuşadası'nın turizmde hakettiği başarıyı yakalayarak , dünyada marka olabileceğini dile getirdi ve dernek iletişim bilgilerini hatırlattı. İlbahar, Ocak ayı sonunda dernek ofisinde bir tanıtım kokteyli yaparak protokolü ve tüm turizmcileri, turizme gönül veren emek veren herkesi beklediklerini belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kuşadası Turizm ve Tanıtma Derneği, tanıtım çalışmalarına başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN