'ta Emlak Park'ın yer teslimi yapıldı

Giriş Tarihi: 22.1.2013 09:40

Kent düzenleme çalışmalarında önemli projelere imza atan Belediyesi, Emlak Park Projesi'nin ihale sürecini tamamlayarak yüklenici firmaya yer teslimini gerçekleştirdi.

Proje, lu vatandaşlar tarafından Emlak Park olarak bilinen, çevresinde Selçuk köftecisi, çocuk parkı ve Tansaş binasının bulunduğu alanda gerçekleştirilecek. Selçuk Köftecisi olarak işletilen bina yerine 2 katlı depolama, pişirme yerlerinin bulunacağı çağın gereğine uygun bir restoran - cafe yapılacak. Emlak Park'ta yer alan çocuk parkı ise yenilenecek. Parkın yanında yer alan büfenin yerine de geniş kapsamlı, şık bir çevre düzenlemesine sahip sosyal tesis yapılacak.

Kent içerisinde yeni sosyal alanların projelendirilmesi ve uygulanması için sürekli İmar ve Şehircilik Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğü uzmanlarıyla toplantılar yapan Selçuk Belediye Başkanı Hüseyin Vefa Ülgür, 'Kentimize yeni ve yaşanılası sosyal donatı alanları kazandırmak için çabalıyoruz. Bu anlamda birçok projemiz var. Emlak Park Projesi de bunlardan biri. İhale sürecini tamamlayarak işi yapacak olan yüklenici firmaya iş teslimini yaptık. Önümüzdeki bahar ayalarında Emlak Park Projesi'ni bitireceğiz ve Selçuk halkı yeni bir sosyal donatı alanına kavuşmuş olacak' dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Selçuk'ta Emlak Park'ın yer teslimi yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN