Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Dört mevsim'de farklı bir yaşam

Ege-Koop'un Güzelbahçe'deki Dört Mevsim Konakları'nın ilk sakinleri evlerine yerleşti. 120 ay taksit olanağıyla, isteyene konak, isteyene arsa satışına devam edildiği belirtildi

Giriş Tarihi: 24.1.2013
DEPREM YÖNETMELİĞİNE UYGUN
EGE-Koop'un Güzelbahçe'deki prestij projesi Dört Mevsim Konakları'nda yerleşim başladı. 5 alternatifle satışa sunulan lüks konak ve arsalara uygun kredi koşullarıyla 120 ay taksitle sahip olunabildiği belirtildi. Deprem yönetmeliğine uygun, ileri teknoloji, 1. sınıf malzeme ve işçilikle inşa edilen son 45 konak ve arsanın sahiplerini beklediği öğrenildi. Ege Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan çam ve zeytin ağaçları arasındaki evlerin bir kısmının ise inşasına devam edildiği ve kısa sürede tamamlayacaklarını söyledi.

EMSALLERİNDEN YÜZDE 40 UCUZ
Konak başına 700-800 metrekare arasında yeşil alan düşen sitede, her konut için özel hobi bahçeleri, açık ve kapalı sera alanları, yürüyüş yolları ve spor tesisleri bulunuyor. Ortaklarına, Ege-Koop kefaletinde kredi sağladıklarını belirten Aslan, "Amacımız, kaliteyi ucuza mal etmek, insana saygıyı ortaklarımızda somutlaştırmak ve güven kaynağı olmaktır. Sınırlı sayıdaki arsalara 0.90, konaklara ise 0.80'dan başlayan kredi faiz oranıyla sahip olunabilir. Konaklar, emsallerinden yüzde 25-40 daha ucuza mal olacak" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Dört mevsim'de farklı bir yaşam
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN