Güzeltepe Konakları'na özel fırsat

Küçükarslan İnşaat, Güzelbahçe'deki Güzeltepe Konakları'nı iki ay içinde bitirmeyi planlıyor. Yönetim Kurulu Başkanı Gürkan Küçükarslan, 26 konağın 17'sinin daha şimdiden satıldığını belirtti

Giriş Tarihi: 30.1.2013
Yaklaşık 35 yıldır otomotiv, akaryakıt ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren Aksan Şirketler Grubu'nun inşaat faaliyetlerini sürdüren Küçükarslan İnşaat, sektöründe iddialı adımlarla büyümesini sürdürüyor. Bugün Metro Park Site ve Güzeltepe Konakları gibi birçok projeye imza atan Küçükarslan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Gürkan Küçükarslan, "Şirketimiz 1990'dan 2006'ya kadar kendi bünyemizde akaryatkıt, istasyon, motel-restaurant, otel, otomotiv, plaza, alışveriş merkezi ve yönetim kurulu üyelerimizin konut inşaatlarını yaptı. 2006'dan bugüne kadar yapsat inşaat ve konutlar inşa ettik. Gaziemir'de Metro Park Site, Balçova'da Gürcan Apartmanı ve şimdi de Güzelbahçe'de Güzeltepe Konakları'nı hayata geçiriyoruz. Projelerimizde kaliteden ödün vermeyerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalışıyoruz. Güzeltepe Konakları'nda da dünyaca ünlü markaları bir araya getirerek bölgenin deniz, orman ve çevre güzelliğini buluşturan ve ayrıcalıklı bir dünya sloganını doğrulayan bir proje meydana getirdik" dedi.

GİŞELERE 500 METRE

Güzeltepe Konakları'nın inşaat aşamasının bittiğini, şu anda çim, ağaçlandırma ve peyzaj işlerini yaptıklarını belirten Küçükarslan, 1.5-2 ay içinde projeyi tamamlamayı planladıklarını ifade etti. Konakların Güzelbahçe otoyol gişelerine 500 metre mesafede olması nedeniyle ulaşımın rahat olacağını kaydeden Küçükarslan, "7 bin 500 metrekarelik ortak kullanım alanında 275 metrekare yüzme havuzu, yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları ve yeşil alanlar ile 7 gün 24 saat özel güvenliği mevcut. Konakların her birinde 450 metrekare kapalı alana sahip 5 oda, 1 salon, 4 banyo, 1 çamaşırhane, kapalı otopark, kazan dairesi ve görevli odası olarak da kullanabilecek çok amaçlı bir bölüm yer alıyor. Ayrıca her konağın 300 metrekare eşsiz manzaraya hakim kendine ait yeşil alanında bahçeleri ve ferah terasları bulunuyor. Binalarımızda su, ısı ve ses yalıtımı da yapıldı" diye konuştu.

FİYATLARI ÇOK CAZİP

Güzelbahçe Konakları'nda fiyatların 900 bin ile 1 milyon 200 bin TL arasında değiştiğini belirten Küçükarslan, 26 konaktan 17'sinin satıldığını 9 konağın kaldığını söyledi. Küçükarslan, müşterilere anlaşmalı bankalardan hesaplı faiz oranları ile kredilendirme yapabildiklerini de söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Güzeltepe Konakları'na özel fırsat
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN